Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet olcsóbban (mint pl...

Hol lehet olcsóbban (mint pl dm, rossmann stb. ) minőségibb sminkeket vásárolni?

Figyelt kérdés

Például valamilyen webáruház ahol nem túl drága...Vagy esetleg VIII.XX.XXIII. és XXI kerület környékén üzletek ahol tudok ilyesmiket venni??

A válaszokat előre is köszi:)


2011. márc. 19. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A rossmanos essence-nél, miss sportinál olcsóbban nem fogsz sehol kapni semmit, vagy ha mégis, akkor nem minőségi.

Egy száz forintos boltban sincs olcsóbban sminkcucc, és az ugye olyan, amilyen.


A webáruházaknál mindig add hozzá az árhoz a szállítási költséget, ami futáros csomagnál 1600 körül van.


Nem éri meg rendelni olcsót, csak ha nagy tételben veszed.

(Én most egy hajfestékre vadászok, ami 500, szállítással együtt viszont drágább, mint a legmárkásabb bolti cucc. :S)

2011. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
avon?!
2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Utolsó,van egy két Avonos cuccom,de azokat nem annyira szeretem..:S

2011. márc. 19. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
én vaterán vettem 120 szinű szemfestéket. soknak tűnik az ára, de ha azt nézed h 120 szin és csak egyszeri befektetés. elvileg ezekből vannak púderpaletták, pirositópaletták stb is. (ja és én fixárason vettem, nem szállitással, hanem személyesen találkoztam a nővel)
2011. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
F&M. szerintem itt ök jók a dolgok, igaz, csak tusom van innen, meg spirálom, viszont azok nagyon jók! és olcsó volt.:)
2011. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!