Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan készíthetném el ezt a...

Hogyan készíthetném el ezt a sminket, milyen termékeket használjak hozzá? (LINK)

Figyelt kérdés

[link]


Olyan gyönyörűű*-*

kérlek segítsetek!!:)


2011. márc. 19. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd be google-ba, hogy füstös szemek. + egy rúzs, alapozó, és szemceruza. Gondolom, leginkább a szemek miatt szeretnéd.


Mindazzal, amivel a füstös szemeket szokták.

2011. márc. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. nem pont az de jennifer lopez és hasonló: http://www.youtube.com/watch?v=CdiC05KNBZs


2.na ez elvileg ugyanaz alapján a kép alapján van :

http://www.youtube.com/watch?v=P6XaF1dGHvk


(ha nem érted esetleg a szöveget, nézd a videót, az is elég)

szemhéjalapozóval kezdik, ezt szerintem nem kell, vagy ha akarsz, jo akár a korrektor is, kicsit kenj rá vagy egy kis alpozót, elvileg jobban rátapad a festék. ha nincsenek ilyen termékeid, nem gond, használj hasonlókat, a szina lényeg leginkább. Hajrá :)

2011. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én a legutóbbi buliban készítettem el magamnak egy majdnem ugyanilyet.

Leírom lépésenként én hogy csináltam meg:

1.Én egy krém állagú alapozót használtam a bőrhibák elfedéséhez.(márkátlan)

2.Egy kis pirosítót tettem az arccsontra a szemeim alá mert elfedi a karikákat.(pirosítóból a legvilágosabbat választottam azt is csak azért, hogy ne legyen fal színem)(maxfaktor)

3. Egy világos ezüs színű szemhélypúderrel a szemzugokat fedtem le, majd egy kicsitt sötétebbel halattam beljebb.Egy mégsötétebb színnel a szemhályam alját szineztem be. és ezt megcsináltam ugy hogy egy smoki szemceruzával ez egészet egy kicsit elsatíroztam, hogy mélyebb legyen.

4.Egy szemhéjtussal kihúztam felül a szemem.

5. Egy szempillaspirállal kihúztam a szempilláimat.

6.Egy színtelen szájfény a számra.



Körülbelül ennyi.Nehéznek tűnik de nem annyira nehéz!


17/L

2011. márc. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!