Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfümöt válasszam?...

Melyik parfümöt válasszam? Lányok, srácok melyik tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Vásárolnék parfümöt és ebben kérném segítségeteket. Tudom, hogy nekem kellene eldöntenem, és én is fogom, de egy ki támpontot adhatnátok.

Szóval a két parfüm:


1.)Paco Rabanee - 1 Million

[link]


2.)Hugo Boss - Bottled Night

[link]


Hozzám közelebb a férfias illatok állnak és a Bottled Night elvileg eléggé az. Az 1 million meg top 1-es férfi parfüm sok helyen, meg imádják is, de sokmindenki elismeri, hogy erősen metroszexuális jellegű (tehát elhalad a női illat felé - de mégis férfi/férfias illat).


Szóval. Lányok! Nektek melyik illat jön be? Srácok! Melyik illat jön be? Melyiket vennétek?


2011. márc. 22. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp a kettes akkor... ha sokan nőies jellegűnek érzik az egyest, akkor szerintem az ne ://
2011. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egyiket se tudom milyen, de a Hugo Boss női parfümök jók szoktak lenni, én általában mindig HB-t kérek/veszek magamnak. Szóval a férfi parfümjük sem lehet rossz. :)
2011. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a kettes, de még soha nem volt HB-m. Jelenleg Antonio Banderas: Antonio van, szeressem ezt az illatot. :)
2011. márc. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 K. Korina válasza:

1.-nek nagyon tetszik az illata.:-)

de ez azon múlik h hozzád melyik áll közelebb?

2011. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!