Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sterling ezüst karkötőm...

Sterling ezüst karkötőm teljesen besárgult, törlőkendő már nem segít rajta. Fogkrémezni is próbáltam, nem sok sikerrel. Van valami olyan ezüst tisztító folyadék amivel megint csillogó ezüst lesz, mint régen?

Figyelt kérdés
nem házi keverékekre gondolok.hanem valami boltban kaphatót :)
2011. márc. 24. 14:59
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én szódabikarbónával szoktam az ezüst ékszereimet tisztítani. Egy régi fogkefét vizesen belemártok a porba, és azzal átkefélgetem. Nekem eddig mindig szép eredményt hozott, egy próbát megér Neked is.:)

2011. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, kipróbálom, köszi :)
2011. márc. 24. 15:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szódabikarbónával minden ezüst szép lesz.
2011. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno a szódabikarbóna nem vált be :(

Én Cif krémmel szoktam áttörölgetni és attól szép vagy beadom ékszerészetbe.

2011. márc. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ötvösnél vegyél ezüsttisztító folyadékot. kimérve szokták árulni,no name,valami kis gyogyszertári üvegben.pâr száz ft/dl. beledobod,kicsit lötybölöd és 5-10mp múlva úgy veszed ki,mint ha új lenne
2011. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 AĐA ***** válasza:
én úgy szoktam,hogy amig fürdök,addig egy kis pohárba teszek vizet+sampont,és összerázom. utána belerakom az ékszereket, gyönyörűen fognak csillogni (:
2011. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!