Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményed ezekről az...

Mi a véleményed ezekről az ékszerekről, és az oldalról?

Figyelt kérdés

Ma csináltam nekik facebookon is egy oldalt nekik.

Nem vagyok egy facebook zseni, ezért jó lenne, ha abba is tudnátok tanácsot adni, meg magukról az ékszerekről érdekelne, hogy hogy tetszik nektek.

És hogyan tudnám látogatottá tenni az oldalt?

[link]


2011. márc. 28. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te készítetted ezeket az ékszereket???

Ha igen, nagyon ügyes vagy! Az oldal szerintem áttekinthető, de mivel én sem vagyok nagy szakértője az ilyen dolgoknak többet nem mondanék ezzel kapcsolatban.:D A lényeg, hogy tehetséges vagy.:)

2011. márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:-9

De sajnos csak tehetséggel nem lehet sokra menni. Esetleg, ha tényleg hű de tehetséges valaki.

Van aki kevésbé jókat csinál, de jó a marketingje, így sokkal többre viszi, és akár meg is él ebből.

Persze van még hova fejlődnöm, de egy kis biztatás jól jönne.

2011. márc. 28. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
király:) én már lájkoltam is az oldalt:) még átnézem és ha úgy van rendelnék is tőled:)
2011. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Látszik,hogy sok munka van az ékszerekben,de nekem nem jön be ez a stílus,egyszerűen nem illenének hozzám.Amúgy szerintem sokan rendelnének tőled,ha megismernék az oldalt,és reális áron kínálod.Esetleg megkérhetnéd a közelebbi ismerőseidet,hogy 'likeolják',illetve tegyék ki az oldalt az üzenőfalukra.
2011. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyon szépek a munkáid! de h h csak 4 embernek tetszik eddig? ismerősöknek nem ajánlottad?

linkelj mindenhova: blogokra, üzenőfalra, küldj maileket.. stb. :)

2011. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szépek, gratulálok!!
2011. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!