Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben (vagy interneten)...

Debrecenben (vagy interneten) hol lehet bizsuk készítéséhez kellékeket venni?

Figyelt kérdés

Magam szeretnék készíteni pár dolgot, de nem tudom hol vehetnék hozzávalókat. Vaterán/teszveszen megtaláltam, más lehetőség érdekelne.

Köszönöm!


2011. márc. 28. 20:56
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Én interneten veszem, és ilyeneket csinálok:

[link]

Ez wire wrapping technika. Én vaterán szoktam köveket venni, drótokat pedig innen:

[link]

De a posta itt jobban megéri:

[link]

Esetleg még ez:

[link]


De végülis nem tudom milyen ékszereket szeretnél.

A gyurma, nemez, textil ékszerek is szépek.

2011. márc. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Huhh, látom nem ma kezdted a gyöngyözést! Szépeket csinálsz! De én azért egyszerűbbre gondoltam. Mióta baba van, nem jut túl sok időm a pepecselős dolgokra. Igazából ez indította be a fantáziámat:

[link]

Valami hasonlót szeretnék most csinálni, több színből is. Fityegőket találtam rá, azzal nincs gond. De a szíj az nem akar összejönni. Vagy túl keskeny van (kb. 2 centiset szeretnék), vagy olyan, mint az óráké, de ahhoz meg nem tudom mit lehetne középre tenni. Olyan fém lapocskát meg nem találok. Bár azt se tudom milyen címszó alatt kereshetném. Ezért gondoltam vmi boltra, h ott tudnék nézelődni.

2011. márc. 28. 22:07
 3/3 anonim válasza:

A drótozást karácsony előtt kezdtem el és 17 éves vagyok, tehát Te is hamar belejönnél. Sokan csinálják gyerekek mellett.

Amit mutattál annak a bőr részét szerintem övből jól meglehetne csinálni. Biztos van otthon is, olyan amit nem hord senki, és még jól is néz ki. Vagy vehetsz is pl. itt:

[link]

A zárt viszont nem tudom hol szerezhetnéd be, de biztos meglehet oldani máshogy is.

Jó alkotást, biztos szép lesz! :-)

2011. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!