Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi lehet a különbség az...

Mennyi lehet a különbség az 5-9. 000 Ft közötti Casio illetve Q&Q órák között?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Q&Q-t, mindenki mondja, hogy a Casiok jobbak. Amúgy ez jobban tetszett. Acél szíjas. Mindkét márkának japán a szerkezete (ha jól tudom, a Citizen gyártja hozzá, nyilván olcsó órába olyat). De a nővéremnek van egy 7.000-es Casioja és az is évek óta bírja. 1-2 ezer Ft különbségen nem múlik szerintem az élettartama. Ugyanaz lehet a minőség, nem? Nekem csak az a fontos, hogy évekig mutassa a pontos időt, azt sem bánom ha megkopik kicsit.
2011. márc. 30. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a Casio ár-érték arányban jobb és a Q és Q szerintem gagyi.13 ezerért már olyan Casiot kapsz, ami acéltokos, kristályüveges, 100 méterig vízálló, acélcsatos és a dátumot is mutatja, világítás is van benne és fluoreszkáló mutató.Az enyém egy Edifice és már 5 éve bírja.
2011. márc. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha JÓ órát akarsz megfizethető áron, akkor a Swatch-ot ajánlom. Az enyém gyönyörű, swarowskis darab, lapos óralappal, mindenki kérdezi, honnan van. Ajándékba kaptam, de utánanéztem és 30 ezer körül volt. 9. éve, hogy megvan és eddig mindössze 2-szer(!!) kellett elemet cseréltetnem. Volt már korábban is S. órám, az egyszerűbb darab volt, olcsóbb is, de biztos vagyok benne, hogy az is nagyon sok éven át szolgált volna engem, ha el nem hagyom.
2011. márc. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából ajándékba kaptam, és ilyen 6-8.000 értékben választhattam, mivel nem áll úgy az ajándékozó anyagilag. Azért tettem fel a kérdésemet is hogy Casio és QQ között mennyi különbség lehet, ha egy árfekvésben vannak és egyik sem tud semmi különlegeset? (Nem is akartam drága, túl márkás órát, mondom csak működjön tovább mint az elem! :D Volt egy Casiom, sz@rabb mint ez a QQ így kinézetre meg súlyra is, az 7 évet bírt.) Amúgy fiú vagyok. Köszi a válaszokat!
2011. márc. 30. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem Q&Q órám van már 4 éve,és akkor vettem 4ezer ftért.. azóta minden nap használom,még az elemet sem kellett cserélni. szerintem ezek is jó minőségiűek,.:)
2011. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. márc. 30. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!