Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valami jó krémes vagy folyékon...

Valami jó krémes vagy folyékony alapozó nyárra?

Figyelt kérdés
Eddig Estée lauder double weart használtam, de elfogyott és most nem nagyon van pénzem megint ilyet venni, meg nyárra amúgyis elég erős lett volna a fedése. Tudtok ajánlani valami jó drogériás alapozót? (Rossmann, DM) A Manhattan alapozók milyenek? Amúgy nem csúnya a bőröm, nincsenek pattanásaim (néha 1-2 akad) csak szeretem ha egyenletes és sima a bőrfelszínem.
2011. ápr. 2. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem ha par pattid van akkor ne fedd le az egesz borod nyaron, hagy barnuljon.

Ajanlom a manhattanes pattiellenes korrektort.


Alapozobol meg Bourjouis biodetox, nagyon szeretem.

De lehet nyarra egyaltalannem kremes kene hanem hab ami por alagguva valik, mert lefolyik rolad a krem a melegben.


Essence eleg olcso es en szeretem oket Rossmannos marka neztem most habos allagu pattiellenes alapozot :) katalogusban.


Vagy volt meg a Max Factornak a nagy kerek ami nagyon szepen fed. Nekem azert fontos ez a sok bio meg pattiellenes cucc mert nem sok de az hatalmas ragyam ver tanyat neha a fejemen es hat nem akarom megjobban elzarni a levegotol a borom...

2011. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben ásványi por állagú alapozót választanék.Pl Max Factor Natural Minerals,vagy hab állagúban a Miracle Touch.Vagy még a színezett hidratáló.Bemész a Dm-be és végignézed az alapozókat.Amit úgy gondolsz hogy árban jó neked,leteszteled az arcodon,és megvizsgálod.Szerintem Max Factor és Loreal dolgok között nézelődj.Itt neten is szétnézhetsz a honlapokon,és ami meggyőző azt felírod,és kipróbálod.Ne siesd el,mert nyárra ajánlott tartósabb,mattító alapozót venni,mert úgy jársz mint én...lecsurog majd a fejedről,és a felsőd,és hajad is olyan lesz.Essence alapozó volt rajtam:):)Azóta nem alapozok nyáron,csakis por állagú dolgokkal dolgozom!:D
2011. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Voltam. 2.tol kerdezem Az essencenek melyike csorgott le rolad?

Mert en most terveztem antibacis hab allagu alapozot venni, vagy akk inkabb kopuder? Nincs sok ragyam, de amikor par megjelnik 1-4 azok hat eleg randak...:S

2011. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Loreal Infallible :)
2011. ápr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max Factor Xperience vagy Max Factor Miracle Touch :)
2011. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

04-04 22:59-nek én a második vagyok.

Bocs,csak most vettem észre hogy kérdeztél tőlem.A hab állagú folyt le rólam,nekem az nem jött be.Végül is annyira nem rossz,ha normál bőröd van és ősszel,vagy tavasszal használod nem nagy melegben akkor okés.De nyárra nem ajánlom.

2011. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oh koszonom az infot. Nyarra tereztem de akkor megprobalok vmi asvanyosat :)
2011. ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!