Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet enyhíteni a szemöld...

Hogy lehet enyhíteni a szemöldökszedési fájdalmat?

Figyelt kérdés
Lécci irjatok tippeket,mert nem bírom elviselni amikor gyantázzák,vagy szedik a szemöldököm.jegeljem,vagy mi?
2011. ápr. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szeded magadnak? Úgy nem fáj, és ha igen, akkor tarthatsz szünetet.
2011. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyantázás előtt nem tudom, hogy szabad-e, de szedés előtt mindig jól bedörszölömarckrémmel.
2011. ápr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, ezért is szedem magamnak, úgy nem fáj annyira, miután kitapasztalod hogy hogyan csináld. Én például egyik kezemmel felhúzom a szemöldököm és úgy szedem akkor nem érzem. Na meg hirtelen kell kirántani a szálakat.
2011. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem is fáj. De tényleg.... Anyukám is panaszkodik, hogy neki is nagyon fáj, de ő még tüsszög is közben. Volt olyan ismerősöm, akinek meg az nem fájt, ha cibálták a haját... Fura dolgok ezek. :)
2011. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az segít ha elötte melegvizet juttatsz rá (pl: a kezeddel) mikor már érzed hogy meleg akkor kezd el kihúzgálni a szemöldök csipesszel ha pedig már kezd elmúlni a hatása akkor ismét dörzsöld be melegvízzel nekem bevált :) vagy a végén tegyél rá jégkockát bár attól közben nem lesz kibírhatóbb
2011. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 LoweSpFluor válasza:
Ha magadnak szeded ki fürdés után(vagy ha csak simán kicsit bevizezed)és az ujjaddal kicsit felhúzod a bőrödet akkor kevésbé fáj :)
2011. ápr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel mki máshogy van..főleg ahogy olvastam!

Én kozmetikushoz járok, ő gyantázza, de az nem fáj annyira, mint amikor otthon magamnak szedtem..:D

2011. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kokain
2012. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha más szedi akkor jobban fáj, te meg ha magadnak szeded akkor kitapasztalod hogy jobb, hogy fáj kevésbé. Előtte meg vastagon kend be valamilyen hidratálókrémmel. Hagyd rajta pár percig.
2012. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!