Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez az Essence termék mindig...

Ez az Essence termék mindig kapható, vagy csak egy trend kiadás?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon érdekelne ez a körömmatrica, de ma nem találtam egyik Rossmann-ban sem...

Ez csak egy limitált kollekció lett volna, amiről lemaradtam? Vagy szerencsém van, és ez egy állandó termék?


Ha valaki esetleg próbálta, mik a tapasztalazok?:)


2011. ápr. 4. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

állandó termék. én nyáron tettem fel egyet, de 4-5 napig bírta csak, lehet, h én voltam a béna...

melyik Rossmann-ban nézted? Ha pesti vagy, akkor tudok segíteni, h hol láttam.

2011. ápr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A Váci utcán lévőben voltam ma, előtte pedig az Aréna Plázában is kerestem. Az Aréna Plázában volt 1-2 csomag még, de sajnos nem az a minta, amelyiket kerestem...
2011. ápr. 4. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor ahol láttam még: Árkád, Mammut, Müller (Corvin), Baross tér, Rákóczi út, Szent István körút
2011. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A héten voltam a mester utcaiban, és ott mind volt
2011. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az Árkádban sikerült vennem! :)
2011. ápr. 12. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!