Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy parfüm, amit sem...

Van egy parfüm, amit sem itthon, sem az EU-ban nem lehet kapni, csak az USA-ból tudnám megrendelni. Úgy tudom, vámköteles. Mennyi az értékhatár? (5000 Ft felett lenne) Mi az ügyintézés folyamata?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 06:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen parfüm? Lehet, hogy tudok segiteni, bar attol függ, hogy mikorra kell!
2009. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Louis Féraud: Féraud EDP-je érdekelne. A magyar internetes parfümforgalmazó cégeknél nem volt, hiába hirdették a honlapjukon. Azért is érdekelne az USA-ból megrendelés, mert láttam olcsóbb smink termékeket is, vagy CD-t, amit itthon nem lehet kapni.
2009. márc. 1. 05:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és a parfümre nincs határidő.
2009. márc. 1. 06:06
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Ismerősöm úgy szokta az ilyet kiküszöbölni, hogy ráíratja a csomagra, hogy boldog szülinapot, vagy szeretettel, és akkor nem nézki, nem vámolják:) Neki eddig bevált, egy próbát megér:)

2009. márc. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok. Mennyibe kerül ez a parfüm kint?
2009. márc. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
30 ml-es 5400 Ft szállítási díjjal együtt. Hát bizony megérné. Más parfümök is voltak akciósak. "Eperneten" (fordítsd le angolra) találtam még valentin napi akció keretében. Fogalmam sincs, mennyi a vám, és milyen értékhatártól lehet behozni. Ebben lenne jó, ha valaki segítene!
2009. márc. 11. 08:13
 7/9 anonim ***** válasza:
elsö vagyok, utana kerdezek, de ez elmeletileg meg nem vam köteles, ha mashogy nem, es en megtalalom kint, akkor küldök neked haza szivesen, vagy viszek, csak meg egy kicsit utana kene jarnom akkro, ezert kerdeztem, hogy mikorra kell...
2009. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de amugy itthon lehet am kapni, 8400 ft-ert :)
2009. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Bármikorra jó lenne ez az illat. Egyébként hol lehet kapni?
2009. márc. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!