Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik drogériában olcsók...

Melyik drogériában olcsók viszonylag az eredeti parfümök?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a Douglasba semmiképp ne menj, előfordulhatnak akciók, de az nagyon drága. Előfordulhatnak jó akciók a dm-ben, de én leginkább a Rossmant ajánlom. Istenkirály hely, mindig olyan akciók vannak, hogy bemegyek egy spray-ért, és egy szatyorral jövök ki! :D Imádom! Egyébként milyet akarsz?, mert nem mindenfélét lehet azért ott sem kapni.
2011. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát hugo boss-t vagy nina ricci-t szeretnék nem tudom pontosan, az a baj, hogy nálunk a parfümök a kasszánál vannak és gyakran csak egy pénztár van csak nyitva és igy feltartanám a sort ha sokat vacakolnék a másik meg hogy néztem már ott is de elég sokat rátesznek azért, szal az is drága szokott lenni(tudom hogy kb mennyi ezeknek a parfümöknek a beszerzési ára) és átlagosan a duplájába szokott kerülni ilyen helyeken sajnos
2011. ápr. 5. 22:23
 3/3 anonim ***** válasza:

nézzél ki egy illatot mondjuk olyan helyen ahol nem a kassza mögött van..pl Douglas, Müller...stb.:)

És rendeld meg neten! Vannak ilyen parfümöket áruló oldalak!:) Bár azt sajnos nemtudom mennyivel olcsóbbak, mint üzletbe, de valamivel biztosan!:)

www.parfumplaza.hu

Remélem segítettem valamit!:)

2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!