Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet ilyet kapni? Menő...

Hol lehet ilyet kapni? Menő vagy ciki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 6. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hulla gáz, ha engem kérdezel. Csak a hipsterek hordanak ilyet. Ha te is egy vagy ebből a szörnyen egyedi tömegből, akkor bármelyik bizsuboltban kapsz mostmár.

Ja és még nem láttam senkit, akinek jól állna, vagy azért hordaná, mert anélkül nem lát... érdekes, pont ezek a kedves emberek röhögték ki nem is olyan régen a négyszeműeket, de mindegy.

14év fölött a többség ki fog röhögni.

2011. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Joe Jonasnak van ilyen :) Nem tudom divat-e, annyi mindent hordanak manapság a kamaszok/tinik hogy szerintem szinte minden elfér. Én örülnék ha egyszer eljutnánk arra a szintre hogy nem egymást lesik a fiatalok hogy mi a ciki meg ki milyen gáz hanem mindenki azt hordhatna amiben jól érzi magát és ami tetszik neki. Ez mnjuk intelligencia kérdése is, hogy ne állandóan mással foglalkozzunk hanem magunkkal is, mr ami a külsőt illeti.


Na meg: az ízlés, mint tudjuk, relatív. Lehet hogy ír ide majd 5 ember akinek nem tetszik az adott link, ez nem azt jelenti hogy az adott dolog SZAR, hanem azt, hogy a válaszolóknak NEM TETSZIK. Nem ugyanaz. Attól még lehet jó valami mert xy-nak nem tetszik.

2011. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!