Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol szemceruzáztok? Az alsó...

Hol szemceruzáztok? Az alsó szempillák alá vagy belül?

Figyelt kérdés
Ti hova "rajzoltok" a szemceruzával, a oda belül a szemhez, vagy az alsó szempillák alá? Remélem érthetően fogalmaztam.
2011. ápr. 8. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én belül legtöbbször ,de néha kipróbálom a szempillák alatti festést is ,bár az nem mindig tetszik
2011. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Belül, max akkor rakok kívülre ha nagyon erős sminket csinálok/kísérletezek.
2011. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Általában belülre.
2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nebula ***** válasza:
leginkabb belulre...vagy ha valami olyan szin ami a szemhelyamon is van akkor a kulso sarkakba egy kissebb reszen a szempillak alatt is de jo kozel a szememhez
2011. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Belül szoktam fent és lent is, viszont ha olyan kedvem van, akkor fekete szemhéjpúderrel átmegyek vagy az alsó, vagy a felső szempillák tövén kívülről, mert elég füstös hatást kelt és nagyobbnak mutatja a szemeidet, ha jól csinálod. Nekem nagyon ritka, hogy jól sikerül, mert van, hogy csak egy ilyen összegányolt valami jön ki belőle, úgyhogy ezt tényleg csak alkalmakra, meg ha olyan helyre mész, akkor ajánlott. :)
2011. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A szemceruzát csak óvatosan használd. Sokan azt hiszik ha körberajzolják a szemüket az már sminkelés, és diszkón kívül nem is sok helyre illő. Inkább egy vékony ecsettel vigyél fel a szem külső sarkába egy kis füstszínű szemhéjpúdert, vagy ha ragaszkodsz a ceruzához, akkor a szempillák alá rajzold meg és maszatold szét fültisztító pálcikával.
2011. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én belül a szemhez, és legtöbbször csak alul, van hogy csak felül, van hogy mindkettő, de a szempillák alatt sose festem, olyan hülyén néz ki
2011. ápr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dorci.1991 ***** válasza:
100%
Ha belül húzod ki a szemed az kicsinyíti.
2011. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

belül vagy pedig ecsettel a szélére alulra..amit már írtak!:)

ha kivülre akarnék húzni ahoz nagyon ügyesnek kéne lennem, hogy szép is legyen a végeredmény:)

2011. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én belülre sötétbarnát szoktam (alulra is felülre is )és kivülre világosabb barnát , amelyet aztán elsatírozok fültisztító pálcikával , így nem kicsinyíti a szemet és sokkal természetesebb hatást érhetsz el! :)
2011. ápr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!