Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit éreznek azok, akik kitépke...

Mit éreznek azok, akik kitépkedik/legyantázzák/leborotválják fullra a szemöldöküket, hogy aztán rondán megrajzolják?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 8. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
undorító!
2011. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 nebula ***** válasza:
ok igy szeretik mert igy nincs azzal bajuk, hogy egy szál másfele áll, viszont ha kihúzod, akkor nagyon feltűnő...gondolom én...legalábbis egy barátnőm így gondolkodik...
2011. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát nekem nagyon nem tetszik...undorító
2011. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem direkt csinálják. Sokan tinikorukban elrontották, és már nem nő vissza. Vagy mindig is ritka volt, és a tetováló még el is rontotta pluszba. Ennyi.
2011. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
A tetovált szemöldök undorító és közönséges.
2011. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az utolsót ne vedd már hozzá, nem így szokta hordani, csak csinált egy exrémebb sminket...
2011. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők szépnek látják magukat ilyen szemöldökkel. Sokszor az ember nem azt látja a tükörben, amit a velük szembejövők. Hasonlóan csúnyának tartom a fekete szemöldököt világos hajjal kombinálva.
2011. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát ez a szemöldök szerintem is undorító...


15/L

2011. ápr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább viccesen festenek:D
2011. ápr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is tetoválva van a szemöldököm, világ életemben 2 szál szőke szemöldök díszítette az arcomat, és ahogy elkezdtem nagylány lenni, úgy néztem ki, mint aki beteg. A szempillám is világos, de azon segít a spirál, így muszáj volt kitetováltatni, és sokkal jobb. A belinkeltek azért eléggé szélsőségesek kérdező, ezek pont a túlzások.

Ha valaki szerint undorító, ám legyen, rám még szerencsére sosem mondták, hogy undorító vagyok, linkelnék képet, hogy bizonyítsak, de nem erre az oldalra való, úgy gondolom.

2011. ápr. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!