Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Névre pontosan mi a kedvenc...

Névre pontosan mi a kedvenc sminkterméked és miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:

alapozó:nincs utálom őket

szempilla spirál:essence multi action,nem csomósít és tényleg hosszabbnak tűnik a szempillám

tus: miss sporty fabulous glam, nagyon szép fényes+könnyű használni

szemhéjpúder: astor,Lora szépek,tartósak, az astor kicsit drága de tényleg jó, a lora meg egy névtelen smink de tartós és sok szín van benne:)

2011. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Maybelline Affinitone Mineral alapozóm. Az első, aminek nagyon eltaláltam a színét és tökéletesen, hosszantartóan fed.
2011. ápr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Loreal Mat morphose alapozó. Imádom.

A szemhéjpódereket nagyon nem szeretem, helyettük is szemceruzt használok. Legjobb szerintem a Manhattan eyelinerei, sajnos ebből kevés szín van, astor illetve essence szemceruzákban találtam meg a hiányzó darabokat.

Mást nem használok.

2011. ápr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

alapozó: maybelline affinitone mineral szintén, abból a legvilágosabb árnyalat :) nekem CSAK ez vált be. Rimmel nem fed, az avonosakból a legvilágosabb is sötétebb, mint a bőröm...

púder: essence, valami csillogó, abból is a legfehérebb. nem is olyan drága. vennem kéne, mert kifogyott...

szemceruza: azt halál mindegy, hol veszed... a ceruzának annyi a lényege, hogy jól fogjon, és MINDIG legyen a táskádban egy csomag fültisztító pálcika, hogy a szemed alatti lerakódást letörölgesd. sajnos a legdrágábbak is lemásznak a szemed alá, óránként érdemes megnézni :S

szemhéjtus: oriflame stylo szemfilc! legjobb! :) szemhéjtus, ami konkréten filctollnak van kialakítva, hogy ne kelljen a vonal aprólékos húzásával meg a festék mennyiségével bajlódni. jobban szárad, mint az ecsetesek.

szempillaspirál: avon supershock. ha másmilyet is veszel, arra nagyon ügyelj, hogy széles legyen a "kefe" része. egyszer astort vagy max factort szívesen kipróbálnék, hogy mi olyan nagy cucc egy 3-4-5 ezer forintos spirálban... valszeg semmi.

szemfestékek: tökmindegy. százasboltokban ugyanazt a minőséget megkapod, mint katalógusból csillagászati áron. előtte jó, ha lealapozod a szemed.

szájfény: szintén mindegy, mivel folyadék állagú, ötezer forintért is ugyanúgy lejön, mintha 200 Ft-ért vennéd. én csak azért szeretem a mentolos szájfényt, mert élettelibbnek tűlik tőle a száj. valami "plump out" a neve vagy hasonló.

2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb sminkcuccból (alapozó, púder, szempillaspirál, tus stb.) még keresgélem a kedvenceim, de a Clinique Blushing Blush pirosítóját imádom!
2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 habibi ***** válasza:
nos a két kedvencem: Phisiogel arclemosó és Nivea (kék) uniwerzalis krémje. A kettő használatával sikerült minimumra csökkentenem a mitesszereimet és a pattanások is elkerülnek (sok krémet bőrgyógyásztól és csodaszert kipróbáltam már ellenük, de egyik sem volt olyan hatásos mint ez a kettő együtt)
2011. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most per pill az új pirosítóm, Mac cremeblend something special. 10 órán keresztül osztottam szórólapot érte, de megérte:)

Alapozóból szintén mac, a többiből nincs kedvenc...valószínűleg azért, mert azokért nem dolgoztam annyit.

2011. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia :-)


MAC pigment- Grape árnyalatban

2011. ápr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző: csókoltatlak Nyanyus!;))) Nekem a Lancomé Juicy Tubes szájfénye, a legtutibb cucc, amit valaha vettem.
2011. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!