Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A swarovski ékszerek milyen...

A swarovski ékszerek milyen minőségűek?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy milyen minőségű. Mennyire elegáns ? Meg esetleg mennyire látszik bizsunak ? Ajándékba évfordulóra jó ötlete e ilyet venni ?
2011. ápr. 12. 21:34
 1/8 anonim válasza:
nekem fülbevalóm van és szeretem nagyon elegáns , szerintem jó ötlet ajándéknak :) nekem volt már vele gondom mert véletlenül fodrásznál elfejtettem kivenni és vizet ért de eddig mindig ingyen megcsinálták :)
2011. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elegáns. Úristen, én imádom a Swarovskit! A barátnőd is le lesz nyűgözve! :)
2011. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Éppen ez a gondom a víz. Mivel ugye gyűrű hamarabb érheti víz.
2011. ápr. 13. 12:33
 4/8 A kérdező kommentje:

Igaz ez nem swarovski de ez jó minőségű lehet:

[link]

2011. ápr. 13. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokféle minőségben árulják, mert ugye a swarovski az csak a kő, amit akár te is meg tudsz venni ékszerkellékesnél, vagy bárhol és sokan csinálnak belőle ékszereket, változó minőségű alapanyagból. Láttam már lyat is, amit az oscardíjátadóra is fel lehetett volna venni, meg olyat is, ami nagyon gagyi volt. Maguk a kövek amúgy a legminőségibb bizsukövek, ugyanúgy készítik őket, fénytörésre, formára, mint a drágaköveket.
2011. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most néztem a linket, hát akkor már valódi arany ékszert vegyél, ha ez a kérdés. Amúgy meg még arany ékszerbe is lehet Swarovsky követ foglaltatni, csak vajon érdemes-e...
2011. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
az én eljegyzési gyűrűm szinte azonnal bepárásodott, azóta csúnya, nem olyan szép áttetsző mint volt, plusz fél év után ki jött a gyűrűre a fémallergiám is, amit eddig semmilyen anyag nem váltott ki belőlem, alig tudtam leszedni a kezemről...sebész kellett hozzá. ezek után nem igazán hiszek bennük, pedig eredeti volt és jó drága :)
2011. szept. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jól értem, a Swarowski nem valódi arany ékszereket ad?
2022. okt. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!