Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátnőmnek szeretnék parfümöt...

Barátnőmnek szeretnék parfümöt venni. HELP!?

Figyelt kérdés
Többször is jártunk parfümös üzletekben, csak emlékezetből mernék neki parfümöt venni. Egyáltalán nem értek hozzájuk. Nekem a 4 ezres is ugyanolyan mint a 15 rongyos. Azonban emlékszem, hogy neki Ez a gyémántalakú Lady Million tetszett. Beírtam vaterára [link] Itt van 3-4 ezerért is, én viszont emlékszem hogy 12k körül volt. Miért iylen olcsók, hamisítványok? Hol tudnék venni legolcsóbban eredetit? A nagyobb 80 ml-es kellene.
2011. ápr. 13. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy hamisítvány vagy lopott. Olcsóbban sehol nem találsz max. pár száz forint eltéréssel. Kimért parfümök között keresd talán. Azok olcsók..
2011. ápr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az eladó ott írja az egyik kérdésre, hogy nem eredeti. Tehát vedd meg parfümériában.
2011. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha ne vegyél olcsó hamisítványt, sőt semmilyet sem, mert olyan kemikáliák vannak bele, ami súlyos allergiát is okozhat.

Az eredeti parfümök kb.200 összetevőből állnak, a hamisítványok kb 15 olcsó szintetikus anyagból. Soha ne dőlj ennek be.

Nézd meg neten is, mert úgy olcsóbb szokott lenni.

www.parfumoutlet.hu

www.parfumlux.hu


Ezek megbízható oldalak, eredeti parfümök.

2011. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.parfumkiraly.hu

www.parfumexpress.hu

www.illatfelho.hu

Náluk már vettem, eredeti és ingyen kiszállítják.

2011. ápr. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha egy parfüm eredeti ára 15 ezer és 3-4000-ért látod vaterán, az biztos nem eredeti! Én viszont eladós kis sufni parfümboltokban szoktam vásárolni, ott egy ilyen 15 ezres parfümöt 7-10000-ért kapsz meg. Ezek full eredetiek, azért olcsóbbak a luxusparfümériás áraknál, mert ott nincsenek plusz alkalmazottak és a hely üzemeltetése is jóval olcsóbb. Csak ilyen helyeken vásárolok parfümöt, ahova én járok, még a webes parfümériáknál is olcsóbb:P
2011. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, Kőbányán a Sárkány Centerben úgy hallottam hogy jó eredetiket is árulnak. Vélemény?
2011. ápr. 14. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott szerintem tuti nem kapsz eredetiket...
2011. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azok nem eredetiek!!
2011. ápr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!