Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kecskeméten hol tudom legolcsó...

Kecskeméten hol tudom legolcsóbban kilyukasztatni a fülemet?

Figyelt kérdés
és az mennyi lenne? És egyszerre csak egy lyukat csinálnak, és ha akarok mondjuk az egyikbe 4-t a másikba meg hármat akkor vissza kell mennem hétszer? vagy lehet kettessével? vagy hogyan?
2011. ápr. 15. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 6 éve lövettem, akkor 1000 ft-ért a Rossmann utcájában van egy kozmetika és ott, a központi Rossmannál, ami a Az Univernél van. Én csak 1-et kértem, nem tudom, hogy ha egyszerre többet akarsz egymás felé, megcsinálják-e, de majd megmondja hölgy.
2011. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Otthon tűvel.
2011. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Malomban lőtték a Bijou Brigitte-ben, azt hiszem 900.- volt a két lyuk a fülbevalőval együtt, de egy fülbe csak úgy tudnak többet lőni, ha elfér gép a belőtt fülbevalótól vagy vársz 2-3 hetet.
2011. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az infókat :P
2011. ápr. 17. 20:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha 15 éves vagyok szülővel kell megjelennem, és esetleg kell szülői engedély?? :O:O:O
2011. ápr. 23. 20:37
 6/8 A kérdező kommentje:
A bijou brigitt-ben nekem azt mondták a legolcsóbb 3250 FT fülbevalóval :/
2011. jún. 4. 08:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron csináltattam, szerintem lesz nyári ació megint, várj még egy kicsit.
2011. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok köszii ^^
2011. jún. 5. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!