Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit mondjak anyukámnak ha...

Mit mondjak anyukámnak ha "beszól" az miatt hogy sminkelem magam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
szeretném magam sminkelni de csak alapozó+szempillaspirál lenne, de nem tudom hogy anyukám mit szólna ha látná hogy előtte sminkelem magam. mit mondjak neki ha rákérdez vagy mond valamit??15
2011. ápr. 15. 20:59
1 2
 1/17 anonim válasza:
én fiú vagyok, de szerintem az a legtanácsosabb, ha azt mondod neki, hogy először magadnak kell tettszél aztán neki : )
2011. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

kérdezd meg hogy: miért baj? Te sohasem festetted ki magad?

esetleg kérd meg hogy segítsen neked hogyha ügyetlenkedsz. segít kötődésben.

2011. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Régen be akartam festeni a hajamból pár tincset színesre, kékkel vagy rózsaszínnel.. :D Jaj, de rég is volt... :)(Mondjuk még kisebb voltam mint te most.) Elmondtam anyukámnak, aki nem rajongott az ötletért túlságosan, de azzal 'állítottam le', hogy ha nem engedi, akkor nem engedi kibontakozni a stílusomat. És elviekben azért elég fontos volt neki a 'liberális nevelés'. Bár ez olyan dolog, ami konkrétan az én anyukámra hatott nagyon jól, de lehet, hogy ha valami ilyesmit mondasz a tiednek, akkor ő is engedékenyebb lesz.
2011. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:))
2011. ápr. 15. 21:14
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

15 vagy, ideje lenne elkezdened. Mond meg neki szépen, hogy az osztálytársaid is sminkelik már magukat, és teis szeretnél már hiszen már félig felnőtt vagy. :)


Én is 15 vagyok, 14évesen még sokat agyaltam, hogyan kezdjem el ezt az egészet, egyszerűen csak ritkán sminkeltem magam aztán fokozatosan gyüjtöttem be a sminkeket és aztán már megszokta anyu,néha tett 1-2 vicces beszólást de hidd el szerintem neked sem fogja leharapni a fejed. :D

15/L

2011. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj utolsó, de aki azt mondja, hogy ideje lenne elkezdeni a sminkelést 15 évesen, az nem félig felnőtt!
2011. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát én sztem ha akarja akkor mért ne? nem lesz tőle semmi baja ha szépen lemossa esténként és nem viszi túlzásba...a 15 am sem "pici" már.. 16-17 még jobb
2011. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
alapozó rendszeres használata 15 évesen...gratulálok! 10 év múlva olyan ráncos leszel, hogy majd megbánod az egészet...de csináld csak.
2011. ápr. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem fiú vagy, akkor biztos nem fog beszólni. ;) Ha meg igen, vagy megjegyzést tesz rá, akkor se kapd fel a vizet! Nyilván kicsit érzékenyen érinti, hogy a kicsilánya elkezdett "felnőni" és egyebek vagy csak féltésből teszi. (:
2011. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
dehogy leszel ráncos tíz év múlva, ez baromság!
2011. ápr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!