Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyaron hogyan sminkeltek?

Nyaron hogyan sminkeltek?

Figyelt kérdés
En peldaul nyaron leizzadom az osszes sminket az arcomrol. A strandon pedig lejon a vizzel. Ti hogyan oldjatok ezt meg?
2011. ápr. 15. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem rakok fel :D


Max vízálló spirált.

2011. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nehéz helyzet, én szoktam sminkelni nyáron is, mert a bőröm sajnos nem a legszebb, bár persze napozáshoz nem de az más. strandra keress vizálló cuccokat, főleg szempillaspirált, de vannak egyéb termékek is, amik vizállóak (szemceruza stb.)

próbálj meg egy vékony rétegű sminket feltenni esetleg kifejezetten keresni nyári sminktermékeket, amik talán jobban birják.

ha szép a bőröd használhatsz szinezett hidratálót, arra púder, bronzositó esetleg kis pirositó, kevés szemfesték. főleg ne ilyen krémes állagút használj, mert az még jobban "olvad".

2011. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dorci.1991 ***** válasza:

ma 09:25

Nyárra a 40 fokba minek a pirosító??


Amúgy a szempillaspirál tényleg elég, max még egy kis szemceruzával feldobhatod a sminked, de akkor se feketével, hanem vmi vidám nyári színnel, ami jól is áll:)

2011. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert én pl elég sápadt vok, azért. de lehet bronzositó is helettey
2011. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szinte egyáltalán nem sminkelek olyankor..max egy nagyon pici puder...mer zsirosodik a böröm...olyankor az arcom szép barna..alapozo és korrektor nem kell...szemem nem sminkelem mer leolvad...(szempillám igy is olyan természetes állapotában mintha ki lenne festve....kifestve mintha mü lenne...ebben szerencsés vagyok...)

max este sminkelek buliba...meg amúgy napközbe napszemügét hordok ergo nem látják a szemem:)

strandra se semmi smink...

22L

2011. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se sminkelek nyáron, pedig nem túl szép a bőröm. A pattanások nagy részét leszárítja a nap, a szem pedig nem látszik a napszemüveg alatt:) Naa meg nem szeretnék olyan lány lenni aki a balatoni strandon 10 percenként a sminkjét javítja.
2011. ápr. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Púderezek csak mielőtt kimegyek, hogy még egy ideig matt legyen az arcom. Szemhéjtust rakok fel, és kevés vízálló spirált. A tus fennmarad szinte egésznap, több nem is kell. :)
2011. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! :)
2011. szept. 1. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!