Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen napszemüveget ajánlotok...

Milyen napszemüveget ajánlotok 10. 000. Ft maximum értékhatárig?

Figyelt kérdés
Mission szemüveget néztem ki, tetszik meg minden de nem drága ennyiért napszemüveg? vagy igenis inkább ezt vegyem meg mint 1500 ért kínaiból?
2011. ápr. 16. 19:32
 1/2 szamóca. ***** válasza:
42%
nekem tökéletesen megfelel az olcsó kínais meg az auchanos szemüvegem :D
2011. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Darcy01 ***** válasza:

Én semmiképpen sem ajánlom a gagyi napszemüvegeket. Szerintem inkább egy legyen, de az jó minőségű. Ha rossz minőségű napszemüveget használsz, akkor az jobban árt a szemednek, mintha semmit sem viselnél.

Szerintem a Hervisben nagyon jó, márkás napszemüvegek vannak.7000 Ft-tól már lehet kapni szerintem, de ha valamilyen kuponnal vásárolsz( Glamour, Joy magazonban szoktak lenni), akkor kedvezményesen is hozzájuthatsz.


Például tavaly nyár végén a Vision Expressben láttam márkás napszemüvegeket 5-6000 Ft-ért. A szezon végén tuti, hogy olcsóbban fogsz hozzájutni.


De én gagyit egyáltalán nem ajánlok. Nekem nagyon érzékeny a szemem, így megpróbálok vigyázni rá.

2011. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!