Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » BOURJOIS: HEALTHY MIX alapozót...

BOURJOIS: HEALTHY MIX alapozót használ valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Kombinált bőrtípusom van. Ez az alapozó nagyon zsírosít? Jól fed?
2011. ápr. 18. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:

én sok sminkes blogban olvastam, hogy nagyon jó

meg tudnád mondani, hogy ez az alapozómennyibe kerül?

2011. ápr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3800 forintért vettem a douglasban. Párszor használtam már, nem annyira jó a fedése(nekem néha van pár vörös folt van a pattanások miatt), de mégis olyan friss és üde az arcom mikor felkenem. Nem matt, de nem zsíros, jó az állaga, folyékony, jó az illata,szóval nyárra tökéletes:)
2011. ápr. 26. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönömszépen a választ :) szerintem beszerzek egyet, ha még mindig 3800 ft körül van
2011. ápr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, végül megvettem

2800 forintért azt hiszem, ráadásul joy napokon, így még olcsóbb volt 20százalékkal, ráadásul kinéztem magamnak már egy púdert is (csak az a baj, hogy elötte vettem már egy max factor creme puff-ot)

na szval az alapozóra visszatérve: ez a legjobb alapozó, amit valaha is használtam, de tényleg. Ráadásul az ára sem húzós. Az illata isteni, az állaga jó. Nincs maszk hatása, ez nálam nagyon fontos. Vettem én már 5ezerért loreal-t, de maszk hatása volt. Ez olyan természetes. Azonban ha valaki a maszk hatást kedveli, annak nem ajánlom. Nyárra tökéletes alapozó. Szerintem ezután mindig ezt fogom megvenni.

Én a "régebbi" healty mix-et vettem, állítólag lehet kapni healthy mix serum-ot is már

2011. máj. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!