Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az Essence...

Mi a véleményetek az Essence szemhéjpúderjeiről?

Figyelt kérdés

Konkrétan ezekre gondolok:

[link]

Ebből volt leárazva 299re egyik árnyalat..és mivel még mindig nem vitték el ma 99 ft volt a zöld szín..meg egy hasonlót vettem sárgába de annak nem ilyen a mintája...abba sok kis e betű van.

Mondjuk, ha nem jön be 99et akkor is megért...de akinek ilyenje van az hány rétegbe viszi fel, hogy szép színe legyen? Mert én már elszórkaoztam vele...és annyira nem látszik semmi belőle..ez mitől lehet?:S


2011. ápr. 18. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A világos színűek nekem sem látszanak túlzottan, mondjuk én épp azért szeretem. (Nekem visszafogottabb smink kell, 31 éves vagyok. :) )Esetleg megpróbálhatod benedvesíteni. Bár nem tudom, hogy lenne célszerű, hogy ne károsodjon maga a termék. A sötétebb színek viszont erőteljesek nekem, azt csak egy rétegben, szárazon, kis ecsettel viszem fel.
2011. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek a világosak tényleg nagyon halványak. Vannak ilyen szemhéjfesték-alap ceruzák, amik élénkebbé teszik a színt, én nem próbáltam mondjuk, de az tuti jóval több, mint 99 forint, szóval ha csak ezzel a szemhéjpúderrel van bajod, inkább vegyél egy drágábbat olyan árnyalatban, ami neked kell?
2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanilyet vettem... semmit nem látszik. :D Gagyi vacak, nem véletlen maradt a nyakukon. De kiemelő színként lehet sztem használni szolidabb sminkekhez. Még nem nagyon volt időm kísérletezni vele, egyelőre viszont azon a véleményen vagyok, hogy még szerencse, hogy nem adtam érte többet. :D
2011. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsóval egyet értek!:D

Én is csak azért,mert mondom 99 az nem pénz érte...ha szar akkor se fáj a szívem,h kidobtam rá pénzt!:D

2011. ápr. 18. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy erősebb lesz (és tartósabb de nem vagyok benne biztos xd) minden esetre erősebb színe lesz, ha benedvesíted:

az ecsetet vizezd be kicsit, de csak annyira, hogy ne csöpögjön belőle a víz, csak legyen nedves.

és így nyúlj bele a szemhéjpúderbe, majd vidd fel:) ne aggódj a szemhéjpúdernek nem lesz tőle semmi baja, csak mondom, ne legyen nagyon vizes az ecset:))

remélem tudtam segiteni:D

2011. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!