Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 15 éves vagyok, és anyukám...

15 éves vagyok, és anyukám nem engedi, hogy sminkeljem magam ez miért van? Pedig tavaly még engedte, és nem szólt érte. Most már semmit sem enged!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megváltoztál vele szemben,szemtelenebb lettél,de az is lehet,hogy csak félt a fiúktól(xD) végülis a lánya vagy. Ez megmagyarázná azt,hogy idősebb vagy mégis eddig engedte.
2011. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem lettem szemtelenebb :D hát nem tudom...
2011. ápr. 19. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:

És mit csinál, lemossa a fejedről a sminket? :D

Ugyan már :)

2011. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Halványan azért sminkelhetsz, azt nem veszi észre! :) 15L
2011. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó de ilyen alapozóra meg púderre gondoltam,azt meg azért csak észreveszi .:)
2011. ápr. 19. 17:20
 6/10 nebula ***** válasza:
67%
15 évesen nem éri meg ilyenekkel sminkeld magad, csak tönkreteszed idő előtt a bőrödet..
2011. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
na ez a lehető leg nagyobb marhaság, hogy tönkre teszi a bőrét 15 évesen, mert alapozózik! Én is már 13-14 évesen alapozót kentem az arcomra, mert utáltam, hogy látszanak a pattanásaim. És itt vagyok 23 évesen és semmi baja a bőrömnek.
2011. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
alapozó meg púder? minek az? max egy kis korrektor.. én se engedném ha a lányom lennél..
2011. ápr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

23 évesen még nem derül ki, mit okoz. Majd 40 évesen mondd, hogy semmit nem ártott. :P :D

Nem lehet, hogy azért nem engedi, mert egyre erősebben sminkelsz? Kislányok szoktak ilyen hibába esni. Először csak kis spirál, aztán egy kis szemcerka, mert miért ne, aztán vigyünk rá púdert is... (lehetőleg mindezt feketével, hogy végképp feltűnő és csúnya legyen). Vagy ha jól gondolom most mentél általánosból középsuliba... lehet, hogy szülőin elhintették nekik, hogy nem kéne kimaszkolv suliba menni. Amúgy miért nem kérdezed meg, mi az oka? Ha az első eset, akkor megbeszéled vele, hogy csak spirál meg szájfény pl. és semmi több. Ha a második, akkor hagyd, mert nem magától találta ki, valamiért szóltak. És az egyéb esetekhez is lehet alkalmazkodni. Tudod, néma gyereknek... mi meg innen nem láthatunk a fejébe.

2011. ápr. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a szememet soha nem szoktam festeni:) és még év elején is engedte,hogy fessem magam ...nemtudom most miért nem :S igen most jöttem középsuliba.
2011. ápr. 19. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!