Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A sminken àtsüt a nap?

A sminken àtsüt a nap?

Figyelt kérdés
úgyértem, hogy ha van rajtam alapozó, és süt a nap (és mondjuk egyébként barnulna) nem fog lebarnulni?
2011. ápr. 19. 19:19
 1/9 A kérdező kommentje:
természetesen az arcom :D
2011. ápr. 19. 19:20
 2/9 anonim ***** válasza:
xD
2011. ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha alapozó van rajtad (ami a legfeleslegesebb dolog a sok közül) akkor simán bele is éghet erősebb napsütésnél és foltos, ronda bőröd lesz, na meg mitesszeres.

Egyébként persze átmennek rajta a napsugarak, feltéve hogy nem fél centi vastagon van felkenve.

2011. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Igen barnulhat tőle, az arcod de valóban bele is égeti a nap a bőrödbe az alapozót ami nem tesz neki jót. Hát meg aztán kitudja miket tartalmaz egy alapozó,hogy még bele is égjen...
2011. ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Beleégni nem fog az arcodba a smink, ez mekkora hülyeség :D

De amúgy igen, hacsak nem centis vakolat van rajtad, akkor igen. Bár az alapozók egy jelentős része uv szűrős amúgy, nézd meg a tubuson... Én, mivel érzékeny a bőröm az alapozó alá szoktam kifejezetten arcra (is) való naptejet kenni, 30-asat.

Amúgy meg az alapozó nem felesleges, mert szép egyenletessé teszi a bőrét az embernek, és nem is fénylik tőle... Énis használok, nem tömíti el a pórusaimat, nem ráncosodom (10 éve használom, 26 vagyok és még elkérik a személyimet a boltban).

2011. ápr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Biztos jó bőrtípusod, nekem is az elárulom de ha valakinek például zsíros a bőre és tágak a pórusai, akkor? Mellesleg képzeld beleégeti de esetleg akkor szoláriumba is alapozósan állj be vagy feküdj be ugyanis a 2 UV sugárzás között szinte már különbség nincs.És mond már el nekem, hogy ha napozol nem izzadsz? A legszebb hatást úgy lehet elérni ha nem alapozóval barnulsz..akár mit is kensz alá.Majd a szép barna bőrödet alapozózd be!
2011. ápr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
és örülj neki, hogy nem vagy koravén de ez adottság.
2011. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző, a kérdező nem napozni akart alapozóval, amúhy meg nekem is zsíros a bőröm, de gondolj már bele, hogy az, hogy beleég, a szó pontosan mit takar. Nyilván, ha sivatagi kirándulásra megy, ott nem szabad alapozót viselni, de 30 fokon egy alapozó nem ég sehova. Amúgy meg ha végigolvastad én azt javasoltam, hogy használjon naptejet az alapozó alá. És de alapozóval is izzad az ember, de ha nem konkrétan szaunában van, és csak kicsit fényesedne a bőre azt az alapozó szépen felszívja, a benne található nedszívó képességű anyagoknak köszönhetően, főleg, ha mattító hatásút választasz, fiatal, zsíros bőrre.

Amúgy a megfelelő alapozó kiválasztása nem genetika kérdése...

2011. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rendben csak egy a bibi, hogy ebben az országban nyáron olyan a klíma mint egy mediterrán országban, rég nem 30 fokokról beszélünk és olyan ózonrétegről ami véd :) A matt hatás pedig egy nagyon szép és jó dolog de nyáron az ember mindent leizzad. Szoktam magam alpozózni de nyáron kevésbé
2011. ápr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!