Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Befestettem a szemöldököm, de...

Befestettem a szemöldököm, de túl sötét lett. Milyen gyorsan kopik a festék róla?

Figyelt kérdés
Barnával festettem, de majdnem fekete. Még mindig gondolkodom, hogy emberek közé merjek-e így menni...
2011. ápr. 22. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
törölgesd folyamatosan szemfesték lemosóval.
2011. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
áttöröltem én már mindennel kb...
2011. ápr. 22. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
szia! velem is volt ilyen és én citromélvel (rendes citrom) törölgettem egy vattapamacs segítségével, vagy még jó rá a jó erős házipálinka, szintén át kell vele törölni (nem viccelek, csak vigyázz, nehogy belemenjen a szemedbe), de a Balea korpásodás elleni sampon is világosít a festéken (ezt a hajamra ajánlotta a fodrászom, amikor itthon festettem barnával és fekete lett, 3x megmostam és középbarna lett, nagyon durva... és csak 3-400 ft)
2011. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos a házipálinka és a balea nem megy, mert nem vagyok az országban... De eddig bekentem szemfestéklemosóval, hajfestés előtti hajradírozóval, citromlével, arctonikkal (gondoltam a szalicilsav alkohol keverék jót tesz majd), és végső elkeseredésemben áttörölgettem a szemoöldökfestékhez tartozó hidrogén peroxiddal átitatott vattával, de semmi eredmény... Remélem azért majd kopik...
2011. ápr. 22. 23:27
 5/8 anonim válasza:

Hamuval! De tényleg! A kozmetikusom is azzal szokta, ha mondjuk kiszalad egy kicsit a vonalból, vagy erősebb lesz!

Eddig mindig bevált!

2011. ápr. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
értem, de (a baleás vagyok) DM mindenhol van, ez dm saját márkás termék.
2011. ápr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D hidd el, hogy nincs dm mindenhol. Max még ausztriában és németországban. Amúgy vettem head&shoulderst, a helyi lányok szerint ez is hasonló hatással van. Egyelőre nincs javulás, bár kezdem megszokni... Előbb utóbb csak lekopik...
2011. ápr. 25. 21:44
 8/8 anonim ***** válasza:
értem, akkor bocs és hajrá! (a dm-es)
2011. ápr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!