Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezt a színt milyen rúzzsal...

Ezt a színt milyen rúzzsal tudom elérni? (fontos:S)

Figyelt kérdés

[link]



Milyen márka,árnyalat? Nagyon tetszik!!


2011. ápr. 23. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
:) Ezt úgy a legkönnyebb elérni hogy szerzel egy világos rózsaszín szájfényt és mielőtt felviszed korrektorral vagy alapozóval bekened a szád.
2011. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én meg úgy szoktam,h szájfény ,rá rózsaszin cseruza,elsatirozom,utána megint rá szájfény halványrózsaszin.
2011. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

óóó kipróbálom...nem hittem h ilyen egyszerű:O

Köszönöm szépen mind2töknek a gyors választ!!:)

2011. ápr. 23. 09:18
 4/7 anonim ***** válasza:
a korrektor/alapozó a szádon nem jó ötlet, mert nagyon szárítja a bőrt, szóval végszükség esetén oké, de ne használd naponta! am sok márkának vannak ilyesmi rúzsai, pl mac-ből tudom h van legalább 6 ilyesmi árnyalat, próbálj ki párat! :)
2011. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz h az alapozó szárít, én ezért is szoktam először níveával bekenni a számat, aztán alapozóval, majd egy kis nívea és szájfény, ezzel csak az a baj, h elég hamar lejön, ha valakinek van vmi olyan ötlete ami vízálló, írja már meg köszi
2011. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
alapozás előtt kend be a szád egy kis vazelinnel(DM-ben kapható) és ugy nem szárad ki a szád:D
2011. ápr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy ismered-e Mandy Capristo-t. O is ilyen szinu ruzst/szajfenyt hasznal.


A markaja BEYU, de ha beirod YOUTube-ba, hogy Mandy Capristo Beyu photoshooting, talalsz majd egy sminkes videot, ahol konkretan megmutatjak, hogy sminkelik! ;-)


Remelem, tudtam segiteni.

2011. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!