Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom megállapítani,...

Hogyan tudom megállapítani, hogy milyen árnyalatú alapozót kell használnom?

Figyelt kérdés

Még soha nem használtam,de a ballagásra szeretnék venni egyet,mert nagyon ragyás az arcom.Ma szerettem volna,de olyan nehéznek tűnik a választás. Tudnátok ebben segíteni? Nagyon fehér bőrű vagyok. Melyiket vagy milyet ajánlanátok nekem? Én a maybeline hab állagú alapozóra gondoltam. Hogy kell felvinni az arcra,mely részekre? Az alapozó és a púder miben különböznek?

Bocsi a sok kérdésért. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


2011. ápr. 23. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, keress a bőröd árnyalatának megfelelőt. Szóval ha világos a bőröd, akkor valami világosat válassz. Utána a polcról keresd ki a próbaterméket, kenj egy kicsit az arcodra (vagy a kézfejedre: elvileg a kézfejen és az arcon ugyan olyan színű a bőr, de inkább az arcodon próbáld ki - az a legbiztosabb), dolgozd el rendesen, majd nézd meg hogy mennyire üt el/mennyire hasonlít az eredeti bőrszínedhez. Arra figyelj, hogy természetesnek hasson!


15/L

2011. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam hogy bemegyek a drogériába és több árnyalatot is felkenek az arcomra, több helyre (nem a kézre mert ott másképp néz ki). Ezután kijövök az üzletből és természetes fényben nézem meg az arcomat, (mert az ottani világítás csalóka) és amelyik szín teljesen egybeolvad az arcszínemmel, nem üt el egyáltalán az a megfelelő.
2011. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

pont én is azt akartam belinkelni amit az utolsó:)

én az alapján választottam,egyébként imádom a 'dorkasminkel' videokat,nagyon sokat lehet belőle tanulni;)

2011. ápr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!