Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy valasszak alapozot?

Hogy valasszak alapozot?

Figyelt kérdés
Annyi mindent olvasok, egyik hely azt irja, a csuklonkra kenuk a tesztert, a masik szerint a kezfejunkra, a harmadik szerint meg egybol az arcunkra. Es milyennek kell lennie? Nem szabad kozelrol sem latszania, hogy van ott valami? Letezik olyan, hogy valakinek egyik arnyalat sem felel meg?
2009. márc. 5. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem azt mondták hogy a nem a kézfejedre kell kenni a tesztert, hanem az arcodra. Válassz ki több színt, és mindegyikből kenj egy kicsit az arcodra. Majd ezután menj ki az üzletből és egy kis tükörrel nézd meg hogy melyik szín az ami "eltűnt" vagyis egybe olvadt az arcod színével. Nem szabad látszannia hogy az arcodon van, különben maszkszerű lesz a hatás és gondolom ezt el akarod kerülni Az üzletben olyan a megvilágítás hogy nem látod rendesen, ezért kell kimenni. Persze az is előfordulhat hogy egyik szín sem az igazi, ilyenkor megteheted hogy veszel két színt és a kettőt összekeverve kapod meg a neked legmegfelelőbbet. A felvitelnél szerintem az a legjobb ha egy nagyobb méretű ecsettel, körkörös mozdulatokkal dolgozol, így lehet a legfinomabban felvinni, természetes lesz a végeredmény.
2009. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én azért használok alapozót,hogy eltakarja a pattanásaim,és a sebhelyeim. ilyen esetben célszerűbb az arcszínednél egy árnyalattal sötétebbet vásárolnod,mert az jobban fed.
2009. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A csuklódra kend, az erekre. Itt kell megnézni, hogy eltüntette-e őket(mármint az ereket).
2009. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan alapozó nincs,ami eltünteti az ereket.
2009. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De halványítja őket, ez a jó, mert totál fölös olyan alapozót venni, ami nem csinál semmit. Egy alapozónak az a dolga, hogy elfedje a hibákat(itt nem arra gondolok,h az ér hiba...)
2009. márc. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az alapozó nem csodaszer, nem csinál önmagában senkinek makulátlan bőrt, ez csak reklámfogás. Kiegyenlíti az arc színét, kisebb hibákat, egyenetlenségeket eltakar, de a pattanásokat nem tümteti el. Ezért szerintem inkább törekedni kell az arcbőr kitisztítására (kozmetikus, bőrgyógyász által) mint vastag alapozó réteggel megpróbálni elfedni. Nem is jó minden nap alapozót használni, inkább csak estéken, alkalmakkor, mert a legdrágább alapozó sem tesz jót a bőrnek.

(első válaszoló)

2009. márc. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem vedd fel a kapcsolatot egy kozmetikussal,vagy egy AVON Tanácsadóval. Nekik van tapasztalatuk és tanácsot is tudnak adni,hogy melyik árnyalat áll jól Neked. Aztis megmondja,hogy hogyan használd!
2009. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!