Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb szemhéjfesték...

Melyik a legjobb szemhéjfesték márka és mennyibe kerül? Jó, azért ne MAC legyen, az már túl drága :S, de pl. Loreal, Artdeco stb. közül melyiket vehetném meg?

Figyelt kérdés

Igazi zöld szemem van, nem világos, inkább sötét, hajam nagyon világos hamvas szőke, bőröm télen fehér, nyáron meg bebarnul kicsit. Milyen színeket ajánlanátok?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. ápr. 30. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy artdeco szemhejalapozot . Az mindent tartóssá tesz. Szemhekfesteknel pedig ne a markát nézd hanem a szint. Nekem csomó 1 € ertekus cuccom van de ezzel az alapozoval azok is kibirnak egy bulit.
2011. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha szemhéjpúdert szeretnék venni, abból milyen márkát? :)
2011. ápr. 30. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
A maybelinnek vannak szép triói és négyesei:) Szóval még attól se kell tartanod hogy színekben nem passzoló sminked lesz:) Tartósak és az áruk is a megfizethetóbe tartozik.
2011. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és szerinted a maybelline vagy a loreal jobb, tartósabb, olcsóbb? :) köszönöm szépen a válaszod!
2011. ápr. 30. 22:49
 5/7 anonim ***** válasza:
A loreal erősebben pigmentál, partihoz mindenképp ezt használom de az árán is meglátszik.
2011. ápr. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A loeal már annyiba kerül mint egy mac szóval én elgondolkonék:D
2011. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg annyiba kerül?? :O És az Artdeco? Akkor melyiket vegyem? És milyen szín állna nekem legjobban? :) Köszi, hogy válaszoltatok. :)
2011. máj. 1. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!