Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manhattan és NYC kozmetikumoka...

Manhattan és NYC kozmetikumokat használtatok már? Mi a véleményetek róluk? A Manhattan kozmetikumokat dm-ben lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 20:42
 1/4 Darcy01 ***** válasza:

Igen, Manhattan kozmetikumokat lehet venni a DM-ben.

Használta már Manhattan körömlakkokat, de nem igazán szerettem őket, mert nekem két nap után lepattogzott, úgyhogy szerintem nem ér 1000 Ft. Továbbá van egy Manhattan rúzsom, a legújabb Creamy and Shine szériából. Még csak itthon próbáltam ki, a színe gyönyörű, de nem tudom, hogy mennyire tartós.

2011. máj. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szió!

Én az NYC-ről nyilatkoznék:)

Rossmannban lehet kapni,elég jó áraik vannak.Én szemhéjpúdert,szájfényt,rúzst,pirosítót is vettem tőlük..:D

A szemhéjpúdereknek,illetve a szájfényeknek és rúzsoknak nagyon jó színűk van,és elég tartósak is.A pirosító...hű,hát ilyen jó pirosítóm még nem volt:D

Régóta kerestem ilyen színben,most végre kaptam,könnyű vele dolgozni,jól szabályozható,hogy mennyire legyen erős a színe:)

2011. máj. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is NYC-t erősíteném:)

Én vettem tőle egy alapozót nagyon szeretem jól fed 6-8 órán keresztül fennmarad éa 1000ft volt.:) Az alapozó pedig a matt hatást ígéri ami igaz is és a nevét nem tudom csak azt hogy tartalmaz vitaminokat is..:)) És a spirálokról is sok jót hallottam.:D

2011. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! A Manhattanről nyilatkoznék :) A soft mat loose púderükkel fixálom mindig a sminkem, és teljesen meg vagyok vele elégedve, valóban mattosít, és még a hozzáadott koronggal is szépen lehet dolgozni vele (de persze ecsettel az igazi), meleg szívvel ajánlom. :) A szemhéjpúdereiktől ellenben nem vagyok elájulva :S A pigmentáltságuk gyatra, csomósodik/darabosodik, úgyhogy ezeket inkább hagyd ki.
2011. máj. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!