Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetszenek ezek az életfák?...

Tetszenek ezek az életfák? Mennyiért áruljam szerintetek?

Figyelt kérdés

Már azért eladtam párat és nem változtatok az áron, de érdekelne, hogy szerintetek mennyiért lehetne eladni.

Meg arra is kíváncsi vagyok, hogy tetszik-e a szín, forma, méret stb. És ha Te hordanád, akkor milyet szeretnél.

Pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Párnál kicsit több lett. :-)


2011. máj. 2. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
az utolsó medál nagyon tetszik *.* én azt mindenképpen hordanám :D :D hát úgy nemtudom mennyiért lehetne eladni.. ha 1500ft alatt lenne, megvenném :D 15/L
2011. máj. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nebula ***** válasza:
nagyon szépek *.* lánccal együtt akár 3000-ért is megvenném (ha lenne mos annyim xD)
2011. máj. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szépek nagyon..Én az elsőt venném meg..de csak azért nem veszem meg,mert allergiás vagyok a fémekre,és egy idő után be feketedne a nyakam tőle..De szépek nagyon..
2011. máj. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

: ma 16:15

elfelejtettem oda írni,hogy mennyiért venném meg.

A medált max 500-600 forintért..(ezüst medált lehet kapni 1000 forintól..

2011. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, olyan 500-1000 ft-ért venném meg őket. Am én is az utolsót hordanám leginkább.
2011. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon távol állnak a stílusomtól, de ettől még szépnek tartom őket. ajándékba 500-800 ft-ért venném meg.
2011. máj. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hú, nagyon szépek! Mindet elfogadnám! ;)

Kb. 600-1500 között venném meg, attól függően, hogy mekkora, a drót ezüst-e vagy nem és hogy mennyi pénzem van :)Ha lánccal együtt lenne, még rádobnék egy 400-600 ft.

2011. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!