Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az arany és az ezüst nyaklánc...

Az arany és az ezüst nyaklánc nem passzol össze?

Figyelt kérdés
Van egy arany és ez ezüst nyakláncom...Melyiket vegyem fel? Vagy együtt vegyem fel őket? 13/f
2009. márc. 8. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó együtt. Szerintem az ezüstöt vedd fel, az nagyon tetszik a fiúkon.
2009. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem néz ki jól .

Azt amelyikben jobban érzed magad. Én nem szeretem az aranyat...vagyis csak fehéraranyat :)


B


21/L

2009. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fiúknak sokkal jobb az arany!Szóval én arra szavazok,de amúgy amelyik teztszik:-)
2009. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyat és ezüstöt sosem érdemes keverni. Mert az egyik hideg fémes szín (ezüst), a másik pedig meleg tónusú (arany.


Így látatlanban az ezüstre szavazok.

De milyen stílusú vagy, hogyan öltözködsz, mihez szeretnéd felvenni? Milyen színű a bőröd és a hajad? Ja és a hajad mennyire hosszú?


Mert ezektől is függ. Bár én kicsit túlbonyolítom, de nekem ezeket tanították, hogy figyelembe kell venni.


KÜlönben egyszerűbben is lehet. Felveszed mindkettőt (külön) és megnézed a tükörben éppen melyik illik jobban hozzád.

2009. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Világosabb színű a bőrőm de nem vagyok fal fehér a hajam a szemem teteéig ér vasalom.A színe pedig szőkésbarna.Rappet hallgatok,ugy is öltözködök..
2009. márc. 8. 20:07
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ezüst szín fiatalosabb, és jól áll mindenkinek.

B

2009. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
A 2 fém ált. elkoptatja egymást.
2009. márc. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
nem a KÉT fém. nem azért kopik, mert egyik arany, másik ezüst, hanem ha két arany van az is koptatja egymást...persze ennek kb 10 év után van eredménye. Főleg ha ebben alszol. Arról is megvan a véleményem aki ékszerben alszik.
2009. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... a rap stílushoz közelebb áll az arany.

Igazából erre akkor annyit tudok mondani, hogy szerintem mind kettő jól állna. Együtt ne vedd fel a kettőt soha, de hangulatodhoz illően bármelyiket választhatod, csak ne keverd az aranyat az ezüsttel. :)

2009. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Hat az az oltozetedtol is fugg hogy milyen szinu bluz van rajtad, pl azarany nagyon jol mutat ha barna bluz van rajtad, kekkel az ezust feher fektevel barmelyik de itt is inkabb ezust, pirosal is inkabb ezust, de bordoval mar arany, szoval fugg attol hogy mi van rajtad.
2009. márc. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!