Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű, fajtájú körömlak...

Milyen színű, fajtájú körömlakkot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mindig is a természetesség híve voltam, de elhatároztam, hogy meg fogom növeszteni a körmömet, de valahogy sehogy nem akar összejönni. Sajnos néhanapján rágom, vagy egyszerűen betörik, és le kell vágnom. Elhatároztam, hogy be fogom festeni, csak ötletem nincs, hogy milyen színűre. (Mindenképpen muszáj színesre.) Ti mit ajánlanátok? Melyik szín az, ami nem olyan feltűnő, de jól is mutat? Csak addig szeretném körömlakkozni, míg meg nem erősödik, és szép hosszú nem lesz. =)
2011. máj. 4. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Rózsaszínes - barackos árnyalatok. Természetesek és mostanában divatosak is.
2011. máj. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a barnának az árnyalatait szeretem, bézs, világos barna, sötétbarna, ezek szerintem természetesek. De szoktam pirosra, rózsaszínre, lilára, sötétzöldre vagy sötétkékre is festeni, igazából mindegy milyen színűre fested, az a lényeg hogy passzoljon a ruhádhoz szerintem.
2011. máj. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
piros.:)
2011. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Darcy01 ***** válasza:
Nem feltétlenül kell nagyon megnövesztened a körmeidet, a kisebb körmökön jobban mutatnak a sötétebb színek: barna, bordó, piros.
2011. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


essence colour&go körömlakkok...a kicsik 350-400 ft és annyira szépek a szinük...sokkal szebbek mint a képen...plusz nekem ez vált be a legjobban..körömlakkok közül ez a legtartósabb...és tényleg nagyon gyorsan szárad...én nagyon szeretem:)

22l

2011. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én imádom a feltűnő színeket piros kék neonzöld neonsárga
2011. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a miss sporty lakkok is elég jók sztem.:)
2011. máj. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem a krem a legjobb es ha tobbszor ramesz a koromre akkor sotetebb lesz .
2011. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem feketére,vagy pirosra lakkozd.Valami feltűnő színre,és figyeld a kezedet,hogy ne rágd,de ha már akkor kapsz észbe amikor rágod,akkor gyorsan szedd ki a kezed a szádból.Én is rágtam,egész kiskorom óta,de evvel a módszerrel sikerült "leszoknom". =D
2011. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vagy szerintem tegyel ra gel lacot , nem draga , es nem pattog le , 3 hetet tart es akkor megno , azzal nehezebben ragod le , es mikor megnot leszedik es fested koromlakkal . Szerintem ez a legjobb megoldas.
2011. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!