Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A természetes sminkhez való a...

A természetes sminkhez való a műszempilla?

Figyelt kérdés
Szóval egy kis alapozóhoz+szempillaspirálhoz megy műszempilla,vagy inkább a bulikba valósminkhez való? És melyik a legjobb a természetes sminkhez?Tincses,soros vagy a vége pillák?
2011. máj. 5. 15:05
 1/6 nebula ***** válasza:
természetes szóból nem sikerül levonni a következtetést?:P ha muszempillat teszek akkor a valamivel a veget (tobbnyire) le szoktak festeni h le latszodjon hol ragasztottad meg, leginkabb feketevel...szerintem nem jó természetes sminkkel
2011. máj. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor jobb döntés lenne a szempillafestetés?
2011. máj. 5. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy tincses pilla simán megy hozzá. nem feltétlenül kell lefesteni a ragasztást, ha jól rakják fel, nem látszik az
2011. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a soros egy fokkal brutálisabb, én maradnék a tincsesnél:)
2011. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem pl nagyon tetszik ha natúr smink erős rúzs és nem túl feltűnő műszempilla van. persze azért tudni kell sminkelni hogy ez szép legyen, gyönyörű bőr kell hozzá.
2011. máj. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a tincses jó :)
2011. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!