Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki a szememet,...

Hogyan fessem ki a szememet, hogy optikailag nagyobbnak tűnjön?

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fehér szemceruza:)
2011. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Feketével nem lehet valahogy úgy kihúzni, hogy ne nyomja össze annyira?
2011. máj. 6. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én feketével szoktam körbe, minél vastagabb annál nagyobbnak tűnik.
2011. máj. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az utolsónak nincs igaza. Az csak kihangsúlyozza a kicsi szemet.

Felül húzd ki feketével, és alul fehérrel. Ha körbe van húzva az szerintem szörnyű, ha meg vastag is, az meg pláne...

2011. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És a fehér szemceruza miért jobb? Meg sem látszik.


Az ázsiai csajok is sötétre festik hogy nagyobbnak tűnjön a szemük, meg oldalt minél jobban kiér a smink, ugye az is nagyít... valami ilyenre gondolok: [link]

2011. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is úgy szoktam, hogy körbehúzom szemceruzával, aztán ecsettel kicsit elmaszatolom a vonal mentén. Nekem bejött.
2011. máj. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kimaradt, hogy FEKETE szemceruzával
2011. máj. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Osztálytársamnak is kicsi a szeme, ő úgy szokta sminkelni magát, hogy a belső szemzugba egy kis fehér szemhéjpúdert tesz (alul is), majd fekete szemceruzával kihúzza a szemét alul és sötétszürke szemhéjpúdert tesz a szemhéjára. A fehéret egy kicsit elsatírozza a sötétszürkével, és a szemhéjcsontjára is tesz egy leheletnyi fehéret. Végül szempillaspirál.

Nagyon jól áll neki és tényleg nagyobbnak tűnik a szeme.


Egyébként tényleg nem olyan jó a fekete, attól kisebbnek tűnik. Azt pedig honnan veszitek, hogy a fehér nem látszik? Nekem nincs kicsit szemem, de én is szoktam használni fehér szemceruzát a belső szemzugba és egy kis fehér szemhéjpúdert a szemhéjam belső részére. Kívülre pedig egy kicsi barackos árnyalatú szemhéjpúder, összedolgozni a kettőt, egy kis spirál. Ha akarom egy kis barna szemceruza és kész a smink. Szolid, természetes smink, kiemeli a szemet és picit optikailag nagyítja.

Szóval fehér, fehér, fehér!

16/L

2011. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A szemen csak azt a kifestett részt vedd figyelembe, amit befestettem pirosra, ha azt a rész füstösre kifested, akkor az optikailag nagyítja a szemed. [link]
2011. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, erről a fehér-feketéről mindig mindenki mást mond, próbáld ki, amelyik beválik azt használd, kész. Nekem a fehértől még kisebbnek látszik a szemem, a feketétől nagyobbnak. Na meg az jobban is néz ki. De biztos van akinél fordítva működik, biztos függ a bőrszíntől is vagy valami.
2011. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!