Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek? Ajánljatok valamit

Mit tegyek? Ajánljatok valamit

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy folyamatosan piros az arcom egy ideje!Kezd is már egy kicsit zavaró lenni,szóltak többen is miatta!Tudtok mondani valami olyan dolgot,amivel ezt a folyamatos piros arcot valahogy ki lehet küszöbölni?


17F


2011. máj. 12. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem próbálj ki vmien púdert, bár ezt előbb otthon, mert nem tudom mennyire jó ötlet, és az árnyalata se mindegy milyen....és mivel fiú vagy, nem mindenki nézi jó szemmel, de sok fiú pl. alapozót is használ...:)

találtam pár cikket, amit érdemes elolvasni:

[link]

itt pl. ír is olyanokat, amik javítják az arc kipirosodását...

[link]

[link]

vannak erre különböző krémek, nem tudom, voltál-e bőrgyógyinál, de ő biztosan felírna vmit:)

vagy vannak ezek a krémek, kicsit drágák, de meg lehet őket felírás nélkül is venni szerintem:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi okozza a bőr pirosságát. Az egész arcod piros, vagy csak kétoldalt? Egész nap piros reggeltől estig, vagy csak időközönként? Száraz is a bőröd: pl. húzódik, viszket?

Vannak vérkeringés normalizáló krémek és pakolások, de a használatuk előtt tisztázni kell a probléma okát!

2011. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
ha valamilyen bőrirritáció miatt piros próbáld ki a körömvirág krémet, de csak ha nem zsíros a bőrtípusod, mert különben pattanásokat okozhat
2011. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De pld:ha bemegyek a rossmannba vagy a dm be vagy valahova,ahol lehet púdert meg alapozót venni,akkor nemfognak rám hülyén nézni,hogy juuj fiú alapozót,meg púdert vesz?Ettől egy kicsit félek...
2011. máj. 13. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:

nem:) sokan vesznek már ahogyan itt olvasom néha:) de pl. ha van egy jó lány ismid, akkor hívd el, és akkor mintha ő venné...:)

neten is lehet amúgy venni, csak sztem úgy drágább...

de mondjuk ha bőrgyógyászati dolog miatt piros az arcod, akkor azt lehet hobb lenne olyan krémmel kenni...legalábbis megkérdezi egy szakembert, nem tudom púder mennyire fedi...

de amúgy ne érezd cikinek, hanem nyugisan, amikor nincsenek sokan a boltba válogass, nézd az arcbőrödhöz, melyik árnyalat illik a legjobban:)

sok sikert hozzá!

remélem segítettem:)

2011. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elszaladtam venni a legközelebbi dm-be!

Vettem púdert,korrektort(azt mondta az eladó,hogy jó pattanásokra),egy alapozót és egy pirosítót(ezt nem tudom minek,az eladó beszélt rá)!

Mitnemondjak...nem volt semmi élmény

De most jön a nehezebbik része...megoldani a ,,smineklős feladatokat"

2011. máj. 13. 19:51
 7/10 anonim ***** válasza:

na látod, nem volt az izé:D és ne is érezd úgy, mert pl sokan pont a pattik miatt használnak alapozót...az eladó is biztosan megértette és nem gondol rólad semmi olyat:)

a júúútúúúbon vannak vidik, csak írd be h make up tutorial, vagy itt is van egy jó kis sminkes vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=S4pQkKhDvFY

http://www.youtube.com/watch?v=lQ2qJQKsjl4

http://www.youtube.com/watch?v=y5utKnpvDF4

http://www.youtube.com/watch?v=JsW3PDua0Ug

találtam neked pár hasznos cikket:

[link]

[link]

a vidiknél még többet tudzs nézni, csak nem akartam mindet belinkelni:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a pirosítót mire kell használni?(alapozót,korrektort,púdert már tudom...és tök feltűnően nem is olyan már az arcom :) )
2011. máj. 14. 21:37
 9/10 anonim ***** válasza:

háááát igazából azt nem tudom miért mondta az eladó...azt a lányok pl. az arc "almácskáira" szokták felvinni...:)

szerintem az már sok lenne...:) nem értem miért mondta h vedd meg...talán van vmi sminkes dolog, trükk amiről nem tudok:D

2011. máj. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát mindegy,akkor az kimarad...sebaj,így is sikerült a problémát orvosolni :)
2011. máj. 15. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!