Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket vegyek,...

Milyen sminktermékeket vegyek, hogy ennyi pénzből kijöjjek?

Figyelt kérdés

szükségem van:

-alapozóra

-alapozószivacsra

-szájkontúr ceruzára

-pirosító ecsetre

-szemöldökceruzára

-csillámos púderre

-szemceruzára

-szájfényre

10 ezer forintom van rá, milyen márkát érdemes venni, ami olcsóbb is de jó? Köszönöm:)


2011. máj. 13. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem beváltak a miss sporty és az essence termékek.Elég olcsók,de például nem minden márka minden termékét szeretem,ki kell próbálni.Simán kijössz majd 10ezerből,bőven alatta lesz a végösszeg.
2011. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. máj. 13. 11:57
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

-alapozóbol szerintem vegyél jobb minőségűt mint pl maybelline(nekem is az van)2-3 ezer ft

-szivacs nem lehet drága párszáz ft

-szájkontúrceruza miss sporty az is kb 500

-pirosító ecset egy jobb fajta 800 ft

-szemöldökceruzát sajnos nemtudom mert én nem hazsnálok, de miss sportiből az nagyon maszatolódik.

mondjuk abból is maybellint az olyan 1200 ft körül lehet.

-csillámos púder essencenél 600 ft körül van

-szemceruza is legyen maybelline vízálló az nagyon jó és tartós 1800 ft

-szájfény miss sporty 700ft


ez kb így egy 10es

remélem tudtam segíteni

18/l

2011. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
juj de aranyos vagy! Köszönöm szépen:)
2011. máj. 13. 12:02
 5/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy amúgy?
2011. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
21 éves, és most igyekszem felújítani a sminkkészletem:)
2011. máj. 13. 12:12
 7/15 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá:))jó vásárolgatást!
2011. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

nekem ezek vannak:

-alapozó: eurós boltban Lara "márkájú" púder 200 ft, folyékony alapozó 290.

- szájkontúr 2 db 290.

- pirosító ecset: szintén 290, több másik ecsettel, de lehet ebből megéri márkásabbat, kb 1000 ft

- szemöldökceruza: én sima barnás-bordós szemceruzát használok, 290

- csillámpúder (gyöngyös) 290

szemceruza: 2 db 290

szájfény: ugyanott 580.


ez így durván 3-4000 ft :)

2011. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Azokhoz az összegekhez, amit írtak, szinte mindnél adj hozzá még kb 200-at, az reálisabb emlékeim szerint. Persze ha szerencséd van, valamit kifogsz épp akciósan és akkor kijön ennyiből, már csak azért írom, mert lehet, hogy az a plusz ezres is számít. :D

Amúgy marad az essence és társai. Igazából az a baj, hogy a szájfényt meg a kontúrceruzát leszámítva mindegyik olyan, amin nem spórolnék. :S Bár szemceruzát lehet találni jót olcsón is, abból viszont nagyon nem javaslom az essencet, bár feketéből más hasonló márkát se. :S Alapozót mindenképp valami jobbat, bourjois szokott lenni akciósan, dícsérik, bár nem tudom, nem használok gyakran alapozót. :D De ha eddig nem alapoztad magad, nem javaslom a szivacsot, könnyen maszkszerű lesz. Kézzel talán eleinte könnyebb. Pirosító ecsetet fillérekért lehet venni százforintosban, ha annyira nem vagy profi sminkes, tökéletesen megteszi, kár többezret otthagyni egy márkásabbért, de ha jól emlékszem az Essence kínálatában még pont szerepel jobb helyeken. :D Dícsérik. Szemöldökceruzának én egy barna szemcerkát használok. XD De vehetsz szemhéjpúdert is, ha speciálisat nem találsz olcsón.

Ennyivel tudok hozzájárulni, de ha javasolhatom ne elsőre vedd meg, csak ha valami tényleg pofátlanul olcsó. De sokszor megesik, hogy véletlen betévedek máshova és ott sokkal olcsóbb XD

2011. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm!
2011. máj. 13. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!