Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Más sem szokta kidobni egy...

Más sem szokta kidobni egy használat után az alapozószivacsot? :D

Figyelt kérdés

mert ugye úgy lenne a higiénikus, ha mindig újat veszel elő. na de haggyuk má a dumát :D remélem más is így van vele mint én, hogy felesleges, mert ki lehet mosni. az oké hogy tönkremegy akkor persze kicserélem. de milyen pazarlás lenne minden használatkor újat. na az persze más kérdés aki havi egyszer kimaszkírozza magát mert azt megértem....

köszmőő a válaszokat :)

L*-*


2011. máj. 13. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
1 használat után? :O jól is néznénk ki, nem vagyok tűzön-vizen át környezetvédő, de ez azért nekem is durva pazarlás!
2011. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem, ez baromság...
2011. máj. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Havi 1-szer?:O Ilyenről még nem is hallottam. Ez iszonyatos pazarlás, nem fán terem a pénz, hogy folyamatosan vegye az ember(mármint aki gyakran használja). Persze, ha nagyon elhasználódott vagy régi akkor ki kell cserélni.
2011. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sem cserélem egy használat után, eddig semmi bajom nem lett. Egyébként ilyen alapon akkor mi lenne a méregdrága alapozó ecsetekkel?
2011. máj. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is csak kimosom. :D aztán ha már foszlik, akkor dobom ki. :D

ha tökéletes sminket akarok, akkor ecsetet használok, de azt is csak megtisztítom. jó is lenne a több ezres kis ecsetkémet a kukába dobni...

2011. máj. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!