Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tesco-Fila kozmetikai táska...

Tesco-Fila kozmetikai táska használható munkába/mindennap?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, és szívesen használnám, de mivel kozmetikai táska néven fut, nem tudom, hogy nem nézne-e ki hülyén ha én az iratokat, noteszt stb. tartanék benne?


itt van: [link]


2011. máj. 14. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem használható
2011. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Óú...én is ezt szúrtam ki akciós lapról...meg kéne nézni élőben mekkora igazából akkor tudod eldönteni...mert am sztem csaka zon múlik...mondjuk mi a válltáskát meg az utazótáskát dumáltuk meg a családdal...arra gyüjtögetünk :)
2011. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem rég vettem egy ilyet én pl szerszámokat tartok benne mert munkába könnyű használni XD
2011. máj. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én először az edzőtáskát szúrtam ki, de ha jól emlékszem, annak csak füle van, vállpántja nincs. meg a képen a kozmetikai táska sokkal jobban néz ki.

csak eszembe jutott, ha az tényleg sminknek kell, én meg dolgozni járok vele, elég gáz lesz...


bár ma már többször megnéztem, és úgy beleszerettem, hogy szerintem nem fog érdekelni, mire való, mire kigyűlik a pont, úgyis azt veszem meg :-)


a válaszokat amúgy kösz!

2011. máj. 15. 01:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt vedd meg ami tetszik neked, ilyen egyszerű. Párom se arra használja amire tervezték, Őis többnyire abba tárolja az iratait meg egyéb dolgokat, ha elmegy valamerre.
2011. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

persze nyugodtan vedd meg. én már a harmadikat fogom venni, valahogy több pont lett mint ahogy számoltam.


amugy meg az egy dolog hogy ott minek tüntetik fel. decemberben meg ugyse fog senkit érdekelni, hogy fél éve volt akicio a tescoban, és akkor ez kozmetikai táska volt..

2011. máj. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

fila oldaltáska zsidó

fila oldaltáska zsidó

fila oldaltáska zsidó

2011. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!