Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyulladás lehet? A fülembe...

Gyulladás lehet? A fülembe középen. Végül is a porc alatt kilövettem ősszel, ugye az elején nem volt kellemes be volt gyulladva, meg hasonlóak. Most egy hónapja kb, ha teszek bele fülbevalót egyből levedzik, besebesedik és viszket.

Figyelt kérdés
Na most félek, h nem fogok tudni hordani ott fülbevalót, pedig nagyon szeretem. Viszont most egy hónapja kb, ha teszek bele fülbevalót egyből levedzik, besebesedik és viszket. Na most félek, h nem fogok tudni hordani ott fülbevalót, pedig nagyon szeretem.Szerintetek mi lehet a baj? És mit tehetek ellene? Ja, igen...fertőtleníteni is szoktam, és kenem neogranormonnal
2011. máj. 16. 11:24
 1/1 anonim ***** válasza:
lehet allergiás vagy a fülbevalóra. Nem tudom aranyat használsz-e vagy mit. Próbálkozz meg az orvosi fémmel, elvileg arra nem szabadna allergiás reakciónak lenni
2011. máj. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!