Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillaspiráltol elgyengül...

A szempillaspiráltol elgyengül a szempilla? Vagy kihullik?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy mennyire roncsolja a spirál a szempillát és melyik az a termék akkor, ami kevésbé és mivel lehet ápolni vagy mit lehet rá kenni, hogy ápoljam és védjem?
2009. márc. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Hát te nem vagy ki kerekre....persze majd kihullik.....istenem..az csak festék...tudod mit kend be vele a hajad, hátha megkopaszodsz...istenem....
2009. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem nem ezt kérdezte..:S Nem értem miért kell egyből leosztani...

És szerintem ha mindennaposan sok ideig használja az elgyengíti a szempillát meg nyilván nem jó..de ez csak az én véleményem.

2009. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Két dologra figyelj, és akkor nem lesz gond: este mosd le alaposan, és figyelj arra, hogy mennyi ideig jó a spirál, mert egy idő után érdemes cserélni (általában megváltozik az illata és az állaga, de azt egyáltalán nem muszáj megvárni.
2009. márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előttem szólóhoz(de nem az összeshez), tehét mosd le, és figyelj a szavatosságára. lehet pl a douglasban venni dirskt éjszakai szempillaápolót, asszem artdeco, de nemtom:s de a spirálokban vannak bizonos vitaminok, emg nemtommikk, amik kicsit ápolják, szal ne izgulj. én pl minden nap használom évek óta, és semmi baja nincs.
2009. márc. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Általában nem okoz gondot a szempillaspirál. Én azonban nem vagyok ilyen szerencsés. Sokfélét kipróbáltam már, jó márkákat is, de inkább előbb, mint utőbb bepirosodik a szemem és igen hull a szempillám is.

Most az FLP-st próbálom, remélem bevállik.

De a legtöbb ismerősömnek évtizedek óta nincs problémája a szempillaspiráltól.

Üdv.

2009. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!