Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy hívhatom fel a szememre...

Hogy hívhatom fel a szememre a figyelmet?

Figyelt kérdés
Rövidek a szempilláim, és kevésbé íveltek. Nincs, "nagy bociszemem" , de sokan mondják, hogy érdemes lenne valahogy kiemelni a szemem, mert gyönyörűek! Esetleg valami tanács, hogy, hogy tudnám kiemelni? Vagy smink tippek :)
2011. máj. 18. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen színű a szemed?

Amúgy színtől függetlenül használhatnád mondjuk a fekete szemhéjtust, de csak vékonyan, fekete szemceruzát és fekete spirált! Nekem nagyon bevált! Sokkal szebbek és kifejezőbbek tőle a szemeim!

2011. máj. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teszel fel egy képet, legalább a szemedről, akkor elmondom, hogyan sminkelj.
2011. máj. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom a szeme színét meghatározni, java részt barna, de van benne zöld, kék sárga :) nem tudom h a tussal hogy tudnám kihúzni meddig, és h hogyan kell :) mindig elrontottam!
2011. máj. 19. 16:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek hosszú szempilláim,mégis nagyon szép szemeket tudok csinálni,amit mindenki dicsér.

Én úgy szoktam,hogy először kihúzom a szempilláimat Maybelline Colossal Volumennel majd a Cat eyes-szal,utána pedig barna szemceruzával a nyálkahártyám alá,az 'alsó szemhéjamra' (remélem tudod mire gondolok)és azt elsatírozom:)

Gyönyörűek lesznek tőle a szemeim:)

A leírásod alapján szerintem olyasmi szemem van mint neked:)

2011. máj. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem a fekete spirál jött be. én 3 fajtát használok... van amikor egyszerre, és nagyon nagy... akkor tuti ráfigyelnek. ajánlom azt az "új macskás" spirált amit reklámoznak, meg azt a lila "müszempilla hatásút" jo bevallom nem oylan mint a reklámokba, de azért szép a kettő együtt :Dd
2011. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A neten rengeteg videót találsz erről, vagy blogokban leírást, képeket.


Pl: dorkasminkel.blogspot.com

meggyeslepenyleso.blogspot.com


Youtube-on: cat eye tutorial, pin-up make up tutorial

2011. máj. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
én is a fekete szemhéjtust ajánlom, vagy azt a selyemport ismered, ami színes tusként is használható? (il makiage..) westendben kapható...!
2011. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen ismerem, köszönöm! esetleg márkanevet vagy ilyesmi... ami a legjobban bevált nektek idáig ?:)
2011. máj. 20. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az essence szemkihúzó filce. 850 Forint a Rossmannban.
2011. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!