Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen korrektort ajánlotok?...

Milyen korrektort ajánlotok? Essencenek vagy a miss sporytan van jobb korrektora? Ezek kb. mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Sajnos most nincs sok pénzem, csak 6-700Ft-om, a korrektorom viszont elfogyott. Most stiftes vagy miyen volt, olyan, mint a rúzs. A héten még amit tudtam megpróbáltam kiszedni belőle az ujjammal, de jövőhéten muszáj lesz korrektort venni :/


Mondták nekem, hogy folyékony korrektort vegyek, mert az jobb? Ez igaz? Az Essencenek vagy a miss sportynak van folyékony korrektora? Melyik a jobb és milyet ajánlanátok? Mennyibe kerül kb.?

16/L


2011. máj. 20. 18:24
 1/9 anonim válasza:

az én kedvenc márkám az essence, árban és minőségben is (számomra)tökéletes. a miss sportyt azért nem ajánlom, mert nagyon sokan allergiásak rá, tehát ha még nem használtad, akkor ne költsd rá a pénzed. Ajánlani tudom az essence rúzsszerű korrektorát, tökéletesen fed, könnyű eldolgozni, és nem feltűnő, persze a megfelelő árnyalatban :)

15L

2011. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
oo és az lemaradt, hogy ez úgy tudom, (rossmannba legalábbis) épp 700 ft :P
2011. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Miss sporty termékem még nem volt, essence-től viszont próbáltam már szájfényt, szemceruzát és szempillaspirált, ezek nagyon beváltak. Akkor lehet inkább essence korrektort veszek. Még jó, hogy a rossmanba 700Ft körül van, oda szoktam járni:)

2011. máj. 20. 19:35
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
én a helyedbe inkább nem sminkelném magam pár száz forintos sminkekkel.
2011. máj. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm:) Érdekes elgondolás, nekem az essence termék mindig bejött függetlenül attól, hogy nem 4-5000Ft.. Akkor mégis milyen korrektort ajánlanál, kedves válaszoló?
2011. máj. 22. 18:17
 6/9 anonim ***** válasza:

attól függ mire: pattanásokra mindenképp antibakteriális stiftes (rúzsszerű) korrektort pl essence vagy avon

egyéb bőrhibákra pl szem alatti karikák, arcpirosság, hegek folyékony korrektor ( essence-nek van valami, piros teteje van, ecsetes, az alját tekerni kell az elég jó nekem van ilyenem ) vagy az essence három fázisú korrektora.

2011. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy essence-t veszek. Majd szerdán megnézem, melyik illik legjobban a bőrszínemhez!

Köszönöm:)

2011. máj. 22. 18:46
 8/9 anonim válasza:
én essense -es korrektort használok, és szeretem nagyon, viszon az 899 ft azt hiszem, de ez nem folyékony hanem krémes állagú
2011. máj. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Pont ma vettem meg én is a korrektort:)

Essence stay all day-t vettem. Elvileg hosszantartó korrektor, folyékony vagy inkább krémes állagú, olyan, mint a szájfény (az ecsete is). 750 Ft volt, nem volt drága. Már ki is próbáltam, eddig nagyon jó, aztán majd meglátom, nyáron a nagy melegben mi lesz:D

2011. máj. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!