Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagásra milyen műkörmöt...

Ballagásra milyen műkörmöt csináltassak?

Figyelt kérdés
Akinek van ötlete, légyszives írja meg! köszi
2011. máj. 21. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem a hosszú, ráadásul hegyes körmök (pardon, karmok) gusztustalanok, és

2011. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok, gyorsabban elment, mint terveztem. :)

Szóval szerintem gusztustalanok, és nem valók ballagásra (sem). Ha mindenképp műkörmöt akarsz, akkor szerintem valami szép, igényes körmöt csináltass, pl mint amilyet linkeltem.

2011. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem, tetszik! Köszi! Én se olyan karmokra gondoltam! :)
2011. máj. 21. 19:59
 4/16 anonim ***** válasza:
Remélem, nem általános iskolai ballagásról van szó xD
2011. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

mandula, francia, gyűrűsujjon kis díszítéssel :) én ilyet csináltatnék, szép, visszafogott, de mégis mutatós. semmiképp ne csináltass túl csicsásat.


27/L

2011. máj. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

heheh, most látom az első is ilyet linkelt :D az szép


27/L

2011. máj. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

[link]



Szerintem ez is szép még:-) Olyan kis egyszerű, de szerintem sokkal jobban mutat mint az agyondíszített. :-)

Nekem az ilyen körmökről az ápoltság a tisztaság jut az eszembe:P

2011. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Leginkább semmilyet. Eleve nem értem a műkörmöt.. Jó, egy felnőtt nőn még oké, ha ízléses, de egy 14-15 éves kislánynak mégis mi a francnak?! Gondolom általános iskolás ballagás, mert a középsulisok már elballagtak. Ha nem bírod ki műköröm nélkül, akkor valami olyasmit csináltass, mint amit az előző hozzászóló linkelt.


(Nyugodtan lincseljetek meg és nézzetek hülyének, de akkor sem értem, hogy miért akarnak úgy kinézni, mint egy felnőtt nő.)

2011. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég, ha gél-lakkozást kérsz, vagy manikűrt. A műköröm csak tönkreteszi a körmeidet, és nagyon sokat fogsz vele szenvedni utána!


Egy szolid francia manikűr, díszített gyűrűsujjakkal szerintem ízléses (!) lenne.

2011. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De, általános iskolai ballagás! :) Amúgy 15 éves vagyok, mert 1 évet kellett maradnom az óvodában és egy évvel idősebb vagyok a többieknél!
2011. máj. 25. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!