Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vissza szeretném növeszteni a...

Vissza szeretném növeszteni a szemöldökömet, hogy kicsit normálisabb formára lehessen kiszedni. Hogy lehetne mégis esztétikusan megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ricinusolajjal kenegesd be esténként, és egy-két hét múlva elő fognak bújni az apró szőke szőrszálak, amiket aztán be lehet festeni tartósan. :)
2011. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, de az a baj, hogy vékonyra volt kiszedve a szemöldököm de eredetileg vastag, és most össze-vissza kezdenek nőni, amitől nagyon csúnya az egész összhatás :s
2011. máj. 26. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
akkor ott nyugodtan kiszedheted ahol biztos nem lesz szükség rá. amikor növesztettem én is így csináltam: közveztlen felette meg alatta növesztettem, a többit kiszedtem, mert az úgysem kell.
2011. máj. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

egy-két hét alatt ricinus nélkül is kinő. XD

Hát, én is szedtem már vékonyabbra, mint szerettem volna, akkor várok egy kicsit és a következő szedésnél az alján a kis szálakat meghagyom, ami odébb van és csúnya, azt kiszedem, majd legközelebb is ugyanígy.

Mondjuk eleve nincs vastag szemöldököm és nagyon vékonyra se szedem, de így szerintem nálad is működne, ha nem is hipp-hopp.

Vagy itt van lassan a nyári-szünet-szabadság ideje, akkor meg bármit lehet. XD Igazából nem olyan sok idő, míg kinő, addig valahogy ki lehet bírni.

2011. máj. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fú nekem sikerült egyszer nagyon csúnyára kiszedni..de két hét alatt úgy visszanőtt.. Mindenképp várd meg ameddig visszanő mert ha nem még rondább lesz mint szeretnéd :)
2011. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szedd ki ott, ahol biztosan ki lenne amúgy is szedve, aztán várj vele 1-2 hetet. Vegyél szemöldökceruzát, és halványan satírozd be a kontúrt, hogy ne legyen csúnya! Ha nem bízol magadban, menj el kozmetikushoz és segít visszanöveszteni + be is festi, és egyenlőre csak a bőrödet, de befogja a festék.. közbe pedig elöbújnak majd a szőrszálak :)
2011. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ :D

ez a harmadik hét,hogy hozzá se nyúltam, de még mindig vannak olyan helyek, ahol nem kezdett el kinőni... szemöldök ceruzával meghúzom a csíkot, de így is látszanak a nem odaillő szálak. kozmetikushoz se érdemes még elmenni, mert ő se tudná ennyiből helyrehozni :(

2011. jún. 8. 22:38
 8/8 anonim válasza:
dehogynem:) kiszedné az ívét legalább, és ahol meg nem nőtt ki, vagy nem is fog, ott pótlod kis szemöldökceruzával :)
2011. jún. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!