Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ez az alapozó (Rimmel...

Jó ez az alapozó (Rimmel London STAY MATTE)?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 28. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem van ilyenem, de véletlenül túl sötétet vettem.

anyukámnak adtam, neki nagyon bevált,púderrel még én is tudom használni.

2011. máj. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát drogériás márkák közül jó, de nem tart olyan sokáig közel sem, mint amit ígér, és szerintem fedhetne jobban is. de attól függ mit vársz tőle. árkategóriában szerintem jó, a stay matt kijelentés hát nem tudom, a clinique-nek jobban összejött, de ő egy drágább árkategória :)
2011. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmire sem jó, egyáltalán nem fed. Egyébként nekem a legvilágosabb is sötét lett (pedig nem vagyok hófehér), de ez persze bőrszín függő.
2011. máj. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem ilyen van és nagyon jó!!(csak arra vigyázz hogy passzoljon a bőrszínedhez):)
2011. máj. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van,de mondjuk tenyleg nem fed jol:// vagy ha vastagon rakod,akk nagyon meglatszik,h egy kilo van rajtad...
2011. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy csak 2 árnyalat kapható ebből az alapozóból nekem még ez a világos is sötét lett.
2011. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megfogadtam hogy soha többet nemveszek ilyet....foltos szoktam tölle lenni
2011. jún. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!