Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ricinus olaj a szempillákra?!

Ricinus olaj a szempillákra?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valahol rábukkantam,hogy a ricinus olaj jó a szempillák ápolására és dúsabbak is lesznek ettől.

Nektek mi a véleményetek róla?

Ti hogyan használjátok? : )


2011. jún. 1. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

tényleg dúsítja:)

én így használtam: lefekvés előtt egy fültisztítót belemártottam az olajba, először a tövén végig mentem vele(mintha kihúznád a szemed) aztán az egész hosszára kentem a maradékot.

2011. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Jó kis szemgyulladást okoz egyébként..
2011. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon szépek lettek a szempilláim, én az ujjammal szoktam este felvinni. Nem egyszer ment bele a szemembe, sosem kaptam szemgyulladást tőle, pedig három hónapja használom. :) Sőt, ha jól tudom, lehet csöpögtetni belőle a szembe, az árpa, a kötőhártyagyulladást ezzel szokták kezelni.

[link]

2011. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*árpát
2011. jún. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

ha esetleg tájékozódnál mielőtt hülyeséget írsz...

"Szem: A szem kezelésében a ricinusolajat úgy alkalmazzák, hogy a páciens szemébe öntik. Ezzel az olyan betegségeket kezelik, mint az árpa, kötőhártya-gyulladás, valamint ez a gyógykezelés a szembe jutott különféle szennyeződések eltávolítására is szolgál egyben."

2011. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tényleg jó a ricinus olaj. Nekem nővérem mondta, hogy ő vett és tényleg jó. Adott belőle egy kis üvegcsében (kolis, ezért keveset van itthon). Kipróbáltam, kb. 1 hét után látszott az eredmény. Azóta vettem én is. Nagyon szépek a pilláim, dúsítja és ami fontos: aki gyakran használ spirált, ajánlott a ricinus olaj használata, ugyanis a spirál roncsolja a pillákat. Én kb. midnennap használok spirált, ezért is jó a ricinus olaj.

16/L

2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Egyébként nem is drága, a múlt hónapban 30g-ot vettem a gyógyszertártban 160-170Ft-ért:)

2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!

már be is szereztem egy kis üvegcsével és izgatottan várom a hatást! :)

2011. jún. 10. 21:58
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tényleg jó, olvastam, hogy egy hónapig kell használni, de nekem, alig egy hét alatt bevált, úgy, hogy mindennap használtam, és nem rimmelezem a szemem:) alig egy hét múlva megszólták, hogy "hé, kivan festve a szemed, hogy olyan szépek a szempilláid"?
2011. szept. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!