Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A bordó/piros körömlakk illik...

A bordó/piros körömlakk illik mindenhez? Ha nem, akkor mihez megy? Vagy ha úgy könnyebb leírni, akkor mihez nem passzol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szépen mutat az olyan ruhához, ami piros, vagy van benne piros, esetleg bordó, narancssárga.


Vagy az olyan ruhákhoz is szép, amik semleges színűek,pl.szürke, fehér, fekete,stb., ezeket tök szépen feldobja.


Lilához vagy sárgához nekem kicsit fura, de lehet, hogy csak nekem.

2011. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* ja és zöldhöz is :)
2011. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Illik a pasztell színekhez, a fehérhez,feketéhez,piros árnyalataihoz.Szerintem nem illik a lilához.
2011. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a lilát akartam írni, hogy az, amihez semmiképp se:D más színekhez szinte mind jó, a körítéstől, kiegészítőktől is függ persze.
2011. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. jún. 4. 12:32
 6/7 anonim ***** válasza:

rózsaszín cuccokhoz nagyon gáz

más árnyalatú piroshoz sem mutat szerintem jól

2011. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is!
2011. jún. 10. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!